ESF

 

Eesti Satanistlik Foorum on välja kasvanud kunagisest MVO foorumist, mis meenutas oma algelisuses rohkem mitmetasandilist külalisteraamatut, ega rahuldanud seega meie vajadusi piisaval määral. Peale phpBB formaadile üleminekut jäi esialgu nimetus samaks, kuid vaid lühikeseks ajaks. Seega, alates 2003a. on foorumi ametlikuks nimetuseks ESF ning eesmärgiks pakkuda dialoogikeskkonda mitte üksnes MVO liikmetele või MVO huvilistele, vaid kõikidele satanistidele ja satanismihuvilistele üle Eesti ja miks mitte ka keeleoskajatele väljaspool. Sellest tingituna oleme foorumile moderaatoreid võtnud ka väljastpoolt MVO kogukonda.

 

 

Uutele kasutajatele vihjeks paar nüanssi, mida oleks mõistlik teadmiseks võtta ja meelde jätta:

  1. - Satanism eeldab ausust, seega enese avamine läbi profiili on positiivne. Paaniline anonüümsus ja profiilis "nalja tegemine" mõjub negatiivselt ning teatud juhtudel lõppeb kasutaja mitte-aktiveerimise ja kustutamisega.
  2. - Alustuseks oleks alati hea end tutvustada ja mujalgi "kergemates teemades" sõna võtta, sest vaikivad kasutajakontod kustutatakse enam-vähem täpselt kahe kuu möödudes.
  3. - Kui oled 21a või noorem, siis on olemas sektsioon nimega Noortenurk, mida vanemad kasutajad ei näe, seal sõnavõtmisest rääkimata.
  4. - Kohustuslik on ka Foorumi Reeglite läbilugemine, vältimaks võimalike arusaamatusi teiste kasutajate ja/või administraatoritega.

Võimalike probleemide, arusaamatuste ja küsimustega tegelevad: Kurat (admin/php), GraMortis (admin), Rax6 (admin), jMortis (admin, omanik)

SISENE FOORUMISSE

Alternatiivne Link

© MVO