Feed

Seriaalid

Emotsioonid valgelt linalt või läbi ekraanipikslite...

Seriaalid

Postby earache » Sat Oct 16, 2010 2:27 pm

vanadel headel aegadel oli justkui selline teema ka. igatahes ei suuda märkimata ja soovitamata jätta, sest just vaatan ja naudin (eriti seda filosoofiat) teoses Halo. on küll multipulti, aga ikkagi seriaal. mingiaeg vist tahavad päris kinofilmi ka teha, aga seda juttu kuulen mitu aastat. igatahes see multipulti on juba teist seeriat järjest väga hea tekstiga. visuaalsele küljele (kusjuures ei üllata mind üldse) pole rõhku pandud. seega ongi rohkem ruumi jäänud sisulisele osale
User avatar
earache
Discens
 
Posts: 39
Joined: Thu Oct 07, 2010 12:23 am

Re: Seriaalid

Postby issues » Sun Oct 17, 2010 1:25 am

hmm kust ma alustama peaks..
Gossip girl mida juhtun harva vaatama kuid loen nende 3-ndat raamatut ja vaadates seriaali on naljakas vaadata kuidas paljud asjad välja jäetakse..
True blood - on mu lemmikutest .räägib vampiiridest ja nende vere müümisest (see on narkotikum neil seal) Kus on palju seksi erinevaid uske ja kudas need kokku puutuvad jne..
Ghost whisperer : Räägib naisest kes viib vaimud valgusesse kuna vaimudel on lõpetamata asju siin ja tema on nende aitaja..
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Re: Seriaalid

Postby earache » Wed Feb 02, 2011 4:35 am

olen "segaduses". valdan vene keelt vabalt ja vaatan palju vene filme ja seriaale. palju on neil saasta aga on ka tõeliseid pärleid mida olen aegamööda siis foorumisse ka märkinud. on siin üldse sellist vaatajaskonda? hetkel olen avastanud superhea seriaali Choknutõi.
Ülimalt realisltik. Igasugu muude vene krimi-nalja-seriaalide kõrval suisa šokeerivalt mõjuv. kui seeria tundub veniv siis mingihetk kerid isegi tagasi et uuesti vaadata seda "venivat" osa. väga rasked ja keerulised kuriteod
User avatar
earache
Discens
 
Posts: 39
Joined: Thu Oct 07, 2010 12:23 am

Re: Seriaalid

Postby lilka » Fri Feb 04, 2011 12:26 am

dr House - kuidagi sobiv peategelanemees mu huumorimeelele :)
lilka
Munifex
 
Posts: 7
Joined: Sun Oct 24, 2010 10:43 am

Re: Seriaalid

Postby Jann » Fri Feb 04, 2011 3:18 pm

Minule, kes ma 8-aastasena vaatasin iga päev Terminaator 2 (kokku kuskil 50-60 korda vist) sümpatiseerib kõige rohkem ikka Terninator, the Chronicles of Sarah Connor :) nostalgia :P
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Seriaalid

Postby Altaria » Sun Feb 06, 2011 11:10 am

Mu vaatamiste nimestus on kokku 38 seriaali, osa neist küll juba lõppenud ja teised pausil, aga siiski liig palju, et ette lugeda.
Lemmikud: Californication, Dr House, Weeds (kuigi uus hooaeg oli nukram), Big Bang Theory, Coupling, Sons of Anarchy, Dollhouse.
User avatar
Altaria
Munifex
 
Posts: 13
Joined: Sun Jan 16, 2011 1:26 pm

Re: Seriaalid

Postby Valhalla » Mon Feb 07, 2011 8:20 pm

Stargate SG-1
Stargate atlantis
Stargate universum
Babylon 5
Threshold
Sons of anarchy
First wave
Fringe
The pretender

Ja siia otsa veel krt teab kui palju.
Valhalla
Admin [MVO]
 
Posts: 197
Joined: Sun Sep 26, 2010 4:51 pm
Location: Pärnumaa.

Re: Seriaalid

Postby Corpy » Sat Feb 19, 2011 7:45 pm

Stargate: SG-1
Stargate: Atlantis (parim sari üle aegade mida vaadanud)
Stargate: universe (Täielik jama, sai vaadatud tänu nimele)
Startrek (sai vaadatud veidi seda nalja ETVst kunagi)
Starhunter 2300
^ huvitav, kõikidel on "STAR" ees.
Battlestar Galactica
User avatar
Corpy
Munifex
 
Posts: 18
Joined: Sun Sep 26, 2010 11:57 am
Location: Harjumaa, Anija Vald, Lükati küla.

Re: Seriaalid

Postby earache » Sun Mar 20, 2011 5:10 am

just lõpetasin 1. seeria Spartacus Gods of Arena

tundub 5+ kui muidugi pärast jamaks ei keera
hakkan teist osa vaatama. siis 3. jne.

igatahes esimese osa põhjal soovitan või vähemalt esimest seeriat julgen soovitada 100%. edasi hetkel veel ei tea. kuskil lõunaks selgub (hetkel pühapäeva varahommik)
User avatar
earache
Discens
 
Posts: 39
Joined: Thu Oct 07, 2010 12:23 am

Re: Seriaalid

Postby janMortis » Sun Jan 15, 2012 3:10 pm

Spartacuse seriaalidega on see kala, et peaosaline ütles diili üles tänu mingisugusele probleemile kasvaja/vähiga. Spin-off tehti muidugi ilma temata ja suures osas teiste näitlejatega. Näis kas see temaatika edasi ka areneb, kuigi väga niru oleks vaadata, kui põhiline molu poole pealt muutub.

Viimase aja superuudiseks on muidugi Game of Thrones, mida peab veel mõned kuud ootama, kuni edasi näidatakse (teine hooaeg). Vahepeal õnnestus suurest igavusest kõik senikirjutatud viis Troonidemängu raamatut läbi lugeda (inglise keeles). ootusärevus ikka sees...
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Seriaalid

Postby oTta » Mon Jan 16, 2012 12:35 pm

ma ootan kah seda teist hooaega nagu kuuvarjutust juba
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Seriaalid

Postby earache » Wed Jan 23, 2013 6:55 pm

vaatasin seriaali "V"

soovitan. tavaulmeka taga on inimeste mõtted, tunded, ideoloogiad jne jne väga ilusas pakendis väljatoodud. ja film pole ninnunännu, kuigi interjöörid on ilusad ja vaated pompöössed
User avatar
earache
Discens
 
Posts: 39
Joined: Thu Oct 07, 2010 12:23 am

Re: Seriaalid

Postby janMortis » Wed Jan 23, 2013 11:17 pm

Hetkel on aktuaalne Person Of Interest, JJ Abramsi käpp sees. Ja tore üle mõne aja leida sari, kus on hooajas 23 osa, mitte mingid hädised 12, nagu viimasel aja kombeks. Samuti on tore, et antud teletükk on huvitav juba algusest peale, mitte ei ole plaanitud oma raskuskeset ilmutama alles kusagil teises või kolmandas hooajas. Need "venitatud" sarjad kipuvad vaatajanumbrite vähesuse tõttu saama templit CANCELLED... Kahjuks.
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Seriaalid

Postby earache » Thu Jan 24, 2013 1:12 am

"V" "huumor" oligi selles, et hakkasin kohe vaatama tervet teist hooaega. mõtlesin, et kui on huvitav- vaatan ka esimese, aga teist vaadates sain aru, et kui esimest ei vaata, siis pole midagi kaotanud. niikuinii "pärismöll" algas alles üha lõpupoole liikudes ja alguses oli nagu lihtsalt "küpsemine", mida kindlasti samuti huvitav jälgida, aga kuna mul on "mustmiljon seriaali järjekorras", siis lihtsalt säästsin oma aega. näiteks hetkel on kohekohe vaja vaadata Touch . loodan, et on hea, aga kui pole, siis kohe kohe "10 uut uksetaga" (vahepeal pole meeldinud Alphas ja Supernatural. mõlema ajal jäin magama. järelikult ei "haakinud")
User avatar
earache
Discens
 
Posts: 39
Joined: Thu Oct 07, 2010 12:23 am


Return to Filmid

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron