Feed

Isenähtud kaunikene...

Kes nägi UFOt, kes kuulis hääli või tajus "võõrast entiteeti"... Aga ka kõigest muust mis parateadusega sünkroniseerub.

Isenähtud kaunikene...

Postby janMortis » Wed Oct 06, 2010 1:08 pm

Olete midagi ise oma silmaga trehvanud? Midagi, mis kaldub normaalsusest sel määral kõrvale, et paneb kulmu kerkima?

Kuna ma taevasse suurt ei vaata ja peale auto saamist ei vaata ringi liikudes enam üldse eriti mujale kui ette, siis midagi huvitavat ei olegi nagu ise täheldada. Va. aastal 1997 Setumaal piiri valvates nähtud roheline "asi", mis sigakiiresti üle terve taeva liikus ja minu arust õrna ülespoole kaldega. Oleks pidanud seda lihtsalt meteooriks või millekski, aga asjaolu, et ta tundus liikuvad ülespoole kaldega ja oli ROHELINE, erutas küll veidike :)
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Isenähtud kaunikene...

Postby rax6 » Wed Oct 06, 2010 8:53 pm

täna pani üks ebanormaalne auto...masin kulmukergitama küll. Valdeku tn. autovaruosade kaupluse bossi toyota maastur :D elukas on täistopitud väikseid helmeid (sellised mis säravad ja peaksid kristalle kujutama) kuskil 60% ulatuses, katusel 2 rekka pasunat ja vist 5 lisa tuld :D see eksemplaar on igadahes jubedam kui mingi ufo oma roheliste mehikestega :P
rax6
MVO
 
Posts: 344
Joined: Sat Sep 25, 2010 8:34 pm
Location: EST

Re: Isenähtud kaunikene...

Postby rittmeister » Fri Oct 08, 2010 8:32 am

See oli jälle delfis kah paar päeva tagasi ja need helmeksed on tõesti ehtsad Swarovski kistallid.
Väike fakt - aastake tagasi, kui neid oli selle auto küljes vaid kolmandiku jagu praegusest kui sedagi, oli nende maksumus ca' 10 000 EEKu (tean :) )
Praegune maksumus arvutage ise...
rittmeister
Moderator
 
Posts: 84
Joined: Mon Sep 27, 2010 8:59 pm
Location: Tallinn/Harjumaa

Re: Isenähtud kaunikene...

Postby oTta » Thu Nov 04, 2010 5:40 pm

kole ju...täielik edevuse laat
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Isenähtud kaunikene...

Postby issues » Sat Nov 06, 2010 8:36 am

või pigem pole inimesel raha kuskile enam toppida ja otsustas auto kasuks
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Re: Isenähtud kaunikene...

Postby janMortis » Sat Nov 06, 2010 9:28 pm

Täielik fucking offtopic teil siin!
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Isenähtud kaunikene...

Postby Abbaddon » Thu Dec 23, 2010 12:38 am

Üldiselt ma elusse peale surma ei uskunud ega usu siiani, kuid olin alati kindel, et MIDAGI siiski on. Et kõik need "kummituslood" ei ole tulnud "taevast". Kui aga mu eelmine noormees, kellega meil oli(ja tundub, et siiani on, hoolimata mu uuest suhtest) väga tugev side ning kes sooritas enesetapu, mu toas öösel asju liigutanud oli, siis noh... võttis ikka kulmu kergitama küll, jah.
Even I make mistakes. I know it's hard to believe-kind of surprises me myself-but I guess it has to happen. It's probably some kind of karmic way to balance out the universe. Otherwise it wouldn't be fair one person so full of awesomeness.
User avatar
Abbaddon
Tiro
 
Posts: 4
Joined: Wed Dec 22, 2010 11:23 pm
Location: Tallinn


Return to Paranormaalsed Nähtused

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron