Feed

Aktiveerimisest

Infokübemed foorumi halduse teemadel.

Aktiveerimisest

Postby janMortis » Sun Sep 26, 2010 5:07 pm

Üldiselt on meil asjad nii, et uued kontod aktiveeritakse administraatori poolt.
Kuna ma aga sõelun oma haige töögraafiku tõttu pidevalt kodust ja arvuti tagant ära,
siis ütleme nädalakese saavad kasutajad end ise emaili vahendusel aktiveerida. Edu!
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Aktiveerimisest

Postby janMortis » Thu Sep 30, 2010 8:04 pm

Veel mõned päevad on uutel kasutajatel võimalus end ise emaili vahendusel aktiveerida.

Peale seda on see vaid adminni pädevuses.

Samuti on foorumil väike MOD nimega Post Count Requirements, mida me püüame kasutada nii, et esmaseks postitusfoorumiks saab olla vaid ESF -> Enesetutvustus!!!

Postituste lugemisele püüame piiranguid mitte seada, seega on need (v.a. peidetud privaatsed osad) näha ka mitteregistreerunutele!

Piirangu soovitaja: Valhalla
Teostaja: janMortis
Vahend: Post Count Requirements by t_backoff and SyntheticChaos
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Aktiveerimisest

Postby oTta » Sun Oct 17, 2010 9:20 pm

keeldun aktiveerimast kontot, mille profiil on täitmata!!! kas keegi pahandab, kui vastavad kontod koheselt bännin..?
EDIT: vaatasin praegu, et esma regamisel tegelt muid andmeid lisada ei saagi. mis point on sis administraatori poolsel aksepteerimisel, kui inimesest nikuini mõhkugi ei tea..?
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Aktiveerimisest

Postby janMortis » Sun Oct 17, 2010 9:31 pm

Et ei oleks üritamist mittetoimiva emailiga või vale nimega (meil on siin mõned nimed bannitud, Raxi soovil ntx). Ja et ei oleks regajaid, kes loevad midagi ja tahavad vastata. Aga ainult mingile ühele asjale (võimalik et negatiivselt) et siis igaveseks see foorum unustada. Inimene, kes peab näiteks päevakese ootama ja sellegipoolest uuesti siia satub, on juba arvestamist väärt.

miks üldse adminniaktiveerimine olemas on, seda võiksid küsida phpBB loojatelt :P
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Aktiveerimisest

Postby oTta » Sun Oct 17, 2010 9:37 pm

no isiklikult pole igatahes pihta saanud nendele kirjadele, mis postkasti saabuvad vihjega aktiveerida uus kasutada. ausaltöeldes ei teki mul mingit usaldust aktiveerida kasutaja vaid kasutajanime ja e-maili baasil. kui neil oleks kasvõi natukene profiilist täidetud, tekiks tiba rohkem usaldust...oleks näha, et inimene on huvitatud registreeritud foorumi liikme staatusest.
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Aktiveerimisest

Postby rax6 » Sun Oct 17, 2010 9:43 pm

"vigaselt" täidetud profiiliga kodaniku (isegi nime kirjutas kogematta valesti) aktiveerisin mina kohe ära. /MVO liige ja ex täiustab oma "ankeedi" kunagi ää/ :P
rax6
MVO
 
Posts: 344
Joined: Sat Sep 25, 2010 8:34 pm
Location: EST

Re: Aktiveerimisest

Postby janMortis » Sun Oct 17, 2010 9:44 pm

oTta- Ok. Põmst sa võid neid ignoreerida, sest kõik adminnid saavad neid nii ehk naa. AGA...
Vanas foorumis oli kaks custom field'i profiilis, mis olid KOHUSTUSLIKUD täita (st. regamine ei toiminud, kui need tühjaks jäeti). Vaatan, ehk kannatab sama ka nüüd teha, ehkki igasugune custom mõjutab upgrade'e vahel väga halvasti ja nõuab teatavat näputööd koodiga.
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Aktiveerimisest

Postby oTta » Sun Oct 17, 2010 9:48 pm

no ni mõnegi MVO liikme tuvastan ma nime järgi vel ära, kuid üldised "vaiksed" foorumi liikmed, kes haru-harva sõna võtavad ja silma/meelde ei jää...neid ei oska nimodi südamerahus regada...nad minu jaoks nagu uued tegelased, kellest ei tea ma mõmmigi. sitta kah...jätan selle jama adminnide mängumaaks.
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Aktiveerimisest

Postby Valhalla » Mon Oct 18, 2010 6:06 pm

oTta wrote:no isiklikult pole igatahes pihta saanud nendele kirjadele, mis postkasti saabuvad vihjega aktiveerida uus kasutada. ausaltöeldes ei teki mul mingit usaldust aktiveerida kasutaja vaid kasutajanime ja e-maili baasil. kui neil oleks kasvõi natukene profiilist täidetud, tekiks tiba rohkem usaldust...oleks näha, et inimene on huvitatud registreeritud foorumi liikme staatusest.



Ise olen aktiveerinud koik kes on soovinud kasutajaks saada. Väide et usaldus tekib lugedes kasutaja nime ja emaili voi ei teki pole siinkohal yldse oluline.Vahet pole kui palju sa sinna kysimusi lisad, ikkagi ei saa sa seda inimest tundma. Ta voib sinna ju kribada krt teab mida kokku. Pealegi meil on olemas teema ENESETUTVUSTUS. kus koik ka tutvustavad end naca pikemalt. Juhul kui pole suudetud seda teha paari nadala jooksul, ja samuti puuduvad muud postitused, siis mina kustutaks need kontod ära.
Valhalla
Admin [MVO]
 
Posts: 197
Joined: Sun Sep 26, 2010 4:51 pm
Location: Pärnumaa.


Return to Teated ja Info

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron