Feed

Mitte-alluv satanist...

Kui satanism väljendub läbi usu ja vaimsuse...

Moderator: rax6

Mitte-alluv satanist...

Postby janMortis » Sun Sep 26, 2010 4:51 am

Võib-olla pole pealkiri kõige täpsemini välja kukkunud, aga kohe selgitan.

Paljud, kui mitte enamus mitte-sataniste peavad meid friikideks nekrofiilideks, kes kummardavad paljas perse taeva poole altaril oleva kiimase soku suunas ning on hüljanud kõik, mis siin maailmas HEA (sõnast headus) nimetuse alla mahub. Hoolimata selgitustest ei ole nad nõus ühel või teisel põhjusel oma seisukohtadest loobuma. Meist tehakse saatanakummardajad, tahame me seda või ei.

Kuid kas ei lähe see mitte satanismi olemusega juba esimeste sõnade juures räigelt vastuollu, kui meid pannakse kummardama kedagi või midagi muud peale iseenda? :D Et satanist "koogutab oma soku poole" ja kuulab kõiki neid "vastikuid ja jumalavallatuid käske", mis Pimedusest tulevad, olemata võimeline vastu hakkama või oma personaalseid valikuid tegema. Mnjah. Satanist, kes allub vastuvaidlematult ja igasuguse kriitikameeleta välistele mõjutajatele? Kas ei kõla mitte... väga valesti? :)

Okei, hülgame hetkeks maru-filosoofilised satanistid ja nende maailmavaate ning oletame, et (lähtuvalt teistlikust satanismist) seal on tõepoolest teadvuslik tegelane või arhetüüp, keda me kutsume Saatanaks. Kuidas kurat oleks võimalik, et satanist temale vastuvaidlematult allub? See lihtsalt EI OLE võimalik, seni kuni tegu on siiski satanisti, mitte koogutajaga! Seega "on juhtunud üks õudsaim asi", maailma on tekkinud inimeste grupp, kellele pole miski püha. Lisaks sellele, et nad ilmutavad avalikku ülbust IGA inimese käske ja korraldusi läbi kriitilise prisma lasta (hoolimata käskija staatusest ja positsioonist), ei austa nad isegi seda, mis peaks nende jaoks kõige püham olema, Saatanat. (Tuletan meelde, me ei räägi filosoofilisest satanismist, vaid peamiselt sellest nähtusest, mis eksisteerib ühiskonna "massiteadvuses":) Kus on selle jultumuse ots ja äär...

Tunnistan, et ma vahel spekuleerin mõtteis ja tunneteis sellise olkorra üle, kus mind "ehmatatakse reaalse ilmutusega" ning selle üle, kuidas ma reageeriks, kui tuleks selline "käsk pimedusest". Kindlasti oleks ma täislaks shokeeritud, et Saatan on üldse OLEMAS ja shokis inimene pole päris adekvaatne... Aga ma siiski tahaks mõelda, et minus ei teki seda kontrollimatut tahet alluda ja soovi mu "mina" seeläbi veriselt mõrvata, nagu see juhtuks süvakristliku inimesega "inglikogemuse puhul" ;)
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Mitte-alluv satanist...

Postby Megraton » Wed Dec 21, 2011 12:51 am

Saatan ja Jumal On üks ja sama. Neis ei ole mitte mingisugust erinevust, see ei ole satanist kes kummardab ainult saatanat. Satanist Saavutab iseendast saatanat.. Satanist ei oota saatanalt käske, satanist teeb ise omad käsud.
Järgib seda mida ta järgida tahab. :)
Kui Tahad Elus Võita, Tuleb Võidelda Selle Eest Mida Võita Tahad..
User avatar
Megraton
Munifex
 
Posts: 17
Joined: Tue Dec 20, 2011 10:36 pm
Location: Tartu

Re: Mitte-alluv satanist...

Postby neovo » Sun Oct 11, 2015 2:58 am

Uus hollywoodi filmimaterjal :D
neovo
Discens
 
Posts: 44
Joined: Sun Mar 22, 2015 10:11 am
Location: Valgamaa


Return to Satanism kui religioon

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron