Feed

Brian "Head" Welch

Audiofiilide nurgake...

Brian "Head" Welch

Postby Corpy » Fri Nov 26, 2010 10:02 pm

Image
Album: Save Me From Myself

"Head" on üks vägagi huvitav, koosseis rääkimata bändi peast Brianist. Muusika on neil üsnagi hea. Mitte just kõik lood, kuid igaüks arvatavasti leiab mõne lemmiku.
Mis mulle bändi juures huvi pakkus ja pakub siiani, on Brianil tema huvitav mõtteviis. Nimelt ta usub Kristlikusse jumalasse, kuid vihkab religiooni. Olen temaga üsna nõus, et religioon on nö. "manmade".

Üks mu lemmikutest temapoolt, albumist "Save Me From Myself":


Lisan ka seda, et loodetavasti teema on mul õigesti vormindatud, muusika alafoorum siis ei tohiks vist midagi viga sarnastel teemadel olla.
User avatar
Corpy
Munifex
 
Posts: 18
Joined: Sun Sep 26, 2010 11:57 am
Location: Harjumaa, Anija Vald, Lükati küla.

Re: Brian "Head" Welch

Postby issues » Sat Nov 27, 2010 11:14 am

endine korni liige..
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Re: Brian "Head" Welch

Postby Corpy » Sat Nov 27, 2010 2:02 pm

Unustasin tõesti lisada, et endine koRni asutaja. KoRn pole endale meeldinud kunagi väga.
User avatar
Corpy
Munifex
 
Posts: 18
Joined: Sun Sep 26, 2010 11:57 am
Location: Harjumaa, Anija Vald, Lükati küla.

Re: Brian "Head" Welch

Postby vari » Sat Nov 27, 2010 11:51 pm

religioon on massile ( mis on nagu üks suur lamba kari ja nendel on üks juht kes väidab olevat see profet või valitud selle massi poolt juhtima )

usk on inimesele
User avatar
vari
Munifex
 
Posts: 13
Joined: Mon Oct 04, 2010 9:24 am
Location: pärnumaa

Re: Brian "Head" Welch

Postby issues » Mon Nov 29, 2010 5:05 pm

minule isiklikult ei meeldi see mida brian aka head rääkis korni kohta..tema oli kõige suurem narko panija seal..seda võib ka lugeda korni foorumitest ,intervjuudest näha jne..ise vali koht.. endal on laps ja jättis ta unarusse nind arvab et tänu jumalale ta pääses... korn oleks ta hea meelega tagasi võtnud..nad igatsesid teda alguses kuid nagu näha on korni aeg läbi..kuid need intervjuud mida brian andis hakkas korni liikmetele närvidele käima..brian ütles,et korn oli kõiges süüdi...kuid ise ta valis selle tee...ta leidis,et kedagi peab ta süüdistama ja selleks valis ta oma sõbrad kes olid ta bändikaaslased.Ta ei võtnud vastutust enda peale vaid pigem praalis sellega et oli narkar ja nüüd kus ta leidsi jumala,pühendab ta selel talle ja ta lapsele..See on armas,et ta võttis lapse enda vastutada kuid ülejäändu asju ta ei võtnud..
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm


Return to Muusika

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron