Feed

Laps-vaenlane

Äärealad, millele satanism osaliselt toetub. Võtmesõnadeks ratsionaalsus, loogika, agnostitsism, Nietzsche, Epicurus jne jne.

Laps-vaenlane

Postby janMortis » Tue Feb 12, 2013 6:36 pm

SAATANLIK KÄSK NUMBER ÜHEKSA:

    "Ära tee liiga väikestele lastele."

Arusaadav ja lihtne eksole? Või kas ikka on? Kas tõesti igasse olukorda sobiv?

...mõttepaus...


Vaatasin eile ja täna videoklippe islamifanaatikutest, jälle sattus ette see naine, kelle kolm last olid "põuepommaritena" end õhku lasknud (aga tal oli ükskõik, sest intervjuus öelduna: "Mul on ju veel lapsi!"). Lapsed... Ja siis olid seal 12 aastased, kes tegid oma perekonnale mingi pereürituse raames teatrit, kuidas nad lääne ühiskonnale videoklippi teevad ja selles ohvril kõri läbi lõikavad (puunoaga). Teate küll, oranzis kinni seotud silmadega valge mees, taustaks roheline lipp ja maskides AK'dega sitahunnikud. Järgmine video oli, kuidas 14 aastane täiskasvanute ergutusel ja õpetusel REAALSELT kõri läbi lõikas!

Selles kontekstis, mida mõtleks ja teeks satanist? Mida ta peaks tegema, mida ta tahaks teha ja mida ta "tohib" teha... "Laps on püha." Või kas ikka on? Kui sa seisad AK toru ees, mida hoiab alaealine, kas siis on oluline sinu arusaam moraalist ja eetikast ja kasvatusest ja PERSPEKTIIVIDEST, mis avaneks, KUI tekiks võimalus seda last uuesti INIMESEKS KONVERTEERIDA... Kuulil, mis su ajudesse lendab või noal, mis su süügitoru poolitab, pole vahet kui suur või väike käsi teda juhib!
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Laps-vaenlane

Postby rax6 » Tue Feb 12, 2013 6:58 pm

Laps-sõdurid on minusilmis SÕDURID. Seega sureb tema või mina ... Sama loogika kehtib ka naiste, meeste, vanurite kohta.
Ja ka need pommivööga ringijooksvad "sitahunnikud"on sõdurid. Nimetagem neid siis terroristideks, sissideks, ususõduriteks või kelleks iganes ....

PS! sataka jaoks on tema ISE kõige "püham olend" ;)
rax6
MVO
 
Posts: 344
Joined: Sat Sep 25, 2010 8:34 pm
Location: EST

Re: Laps-vaenlane

Postby Jann » Wed Feb 13, 2013 12:30 am

Selgitaksin natuke, et jah..on põhimõte küll "ära tee liiga väikestele lastele" kuid need maailmareeglid/soovitused/juhtnöörid on omavahel vastastikmõjus..ehk meil on ju ka põhimõte "Tapa looma vaid siis kui oled näljane või kui ta sind ründab." ehk enesekaitseks võib looma tappa või pigem vigastada. Seega kuna inimene ja lapsed ja me kõik oleme ka loomariigi esindajad, siis enesekaitse osa sellest põhimõttest rakendub muidugi ka inimeste suhtes.
Muidugi on iga satanisti enda teha, millist põhimõtet ta rohkem järgib ja millist vähem kuna ega's need ju sunduslikud määrused ja dogmad ole..ikka soovitused ja juhtnöörid...seni kuni tegevus legaalne on, on kõik OK.

Näljatunde rahuldamine inimeste suhtes ilmselt ei rakendu kuigi vastaspool armastab seda ikka alati välja tuua üle kogu maailma, eriti USA-s :lol:

Hea intervjuu leidsin, mingi USA kristlik raadio pärast tuli välja, peale inteka lõppu saatejuht "Bye bye Peter, god bless you!"aga head põhjalikud vastused annab rumalatele küsimustele ja etteheidetele...sellest on mida õppida kui keegi tuleb jaburate süüdistustega.
http://www.youtube.com/watch?v=LpiERg37L2g
Last edited by Jann on Wed Feb 13, 2013 4:13 am, edited 1 time in total.
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Laps-vaenlane

Postby IdraCab » Wed Feb 13, 2013 1:11 am

Mul lapsi ei ole, Kuid siiski ma enne jooksen 10 pussnoa või 10 ak relvastatud inimese otsa kui laseksin endale, oma elukaaslasele või lastele kätt külge panna.

Võimalik et ma oleksin ka valmis kätt ette panema ka muu nõrgema soo esindaja puhul . ( tänaval keegi peksab naist/last , suurem,isasem loom) Kuigi kunagi oli ka teatud seik.. teatud kohas.
The rum is gone! Why?
User avatar
IdraCab
Immunis
 
Posts: 50
Joined: Thu Feb 16, 2012 9:27 pm
Location: Metsa

Re: Laps-vaenlane

Postby rax6 » Wed Feb 13, 2013 5:44 pm

Millegipärast tuli teemat uuesti lugedes meelde alles hiljuti eestis toimunud õpetaja kiusamine.
Panin ennast selle mata õpsi asemele .... Selles olukorras kehtib reegel "julged teha, julge ka vastutada" st.selliste jõnglastega ei saa enam "sõnadega", eriti siis kui on juba togimiseks läinud. Seega "Ära tee liiga väikestele lastele." sõltub suuresti olukorrast ja tähendab, et SA ISE ei lähe neid vigastama (näiteks nagu juudid)
rax6
MVO
 
Posts: 344
Joined: Sat Sep 25, 2010 8:34 pm
Location: EST

Re: Laps-vaenlane

Postby janMortis » Wed Feb 13, 2013 9:47 pm

No kool on väga suuresti reguleeritud asutus, kõik käsud ja keelud ilusti paigas ja puha. Pluss meil on veel HORDIDE kaupa patsifiste ja soft-education promootoreid, kes absoluutselt iga karistust materdavad, kui see on midagi muud peale suu liigutamise. Ometigi on üsna kindel öelda, et laps õpib läbi vahetu kogemuse kõige kiiremalt ja kõige efektiivsemalt elik jutt millestki ebameeldivast on täielik hägu tegeliku isikliku kogemuse kõrval. Aga oh õudust, kui mõni vanem laseb teadlikult lapsel kuuma ahjuuksega tegemist teha...
Ok see on veic offtopic ka juba...
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Laps-vaenlane

Postby lilka » Tue Feb 19, 2013 7:07 pm

Kõik käib ikka läbi mõistuse ja inimlikkuse filtri, kaaludes situatsiooni ohtlikkust, võimalikke teisi lahendusi jne. Ei ole olemas ühte absoluutset õiget tegutsemisviisi, et kui peame näit enda heaolu kõige olulisemaks, siis teeme seda tingimusteta alati. Nii ka lastega. Suhtlemine ongi ju mõlemapoolne - minu ja vastaspool(t)e vaheline kommunikatsioon. Kui koer läheneb haukudes, siis ka ju kõigepealt vaatan kas on ohtlik, kas piisab sellest kui ei tee välja ja kui vaja siis alles võitlen.
lilka
Munifex
 
Posts: 7
Joined: Sun Oct 24, 2010 10:43 am

Re: Laps-vaenlane

Postby earache » Mon Jul 15, 2013 10:02 pm

ma olen fb laikimistega nii harjunud, et siin lahedaid postituseid lugedes on soov ka laikida... igatahes see raxi sõdurite jutt on meeldiv ja tegelt midagi samasisulist tahtsin ise ka kirjutada ))))))))


ps. kui foorumi formaat võimaldab, siis võiks selle like-värginduse juurdemonteerida..,
User avatar
earache
Discens
 
Posts: 39
Joined: Thu Oct 07, 2010 12:23 am

Re: Laps-vaenlane

Postby IdraCab » Mon Jul 15, 2013 10:06 pm

earache wrote:ma olen fb laikimistega nii harjunud, et siin lahedaid postituseid lugedes on soov ka laikida... igatahes see raxi sõdurite jutt on meeldiv ja tegelt midagi samasisulist tahtsin ise ka kirjutada ))))))))


ps. kui foorumi formaat võimaldab, siis võiks selle like-värginduse juurdemonteerida..,


See "like" värgendus lõppeks ilmselt sellega et igasugused teismelised hakkaksid siin oma postitusi ületrumpama jne, Või teeks ehk kohe galerii ja piltide hindamise juurede :idea:
The rum is gone! Why?
User avatar
IdraCab
Immunis
 
Posts: 50
Joined: Thu Feb 16, 2012 9:27 pm
Location: Metsa

Re: Laps-vaenlane

Postby Jann » Mon Jul 15, 2013 11:55 pm

Tere tulemast tagasi, Kõrvavalu :lol:
"LIKE" :lol:
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Laps-vaenlane

Postby Roman » Wed Jul 17, 2013 12:11 pm

earache wrote:ps. kui foorumi formaat võimaldab, siis võiks selle like-värginduse juurdemonteerida..,


NSA? Tänan, ei!

Mis lapsi puudutab, siis jutt käib väikestest lastest, mitte teismeealistest nolkidest, keda ürgajal oleks juba meesteks ja naisteks peetud läbi initsiatsiooniriituste.
User avatar
Roman
Munifex
 
Posts: 11
Joined: Sun Mar 24, 2013 2:42 pm

Re: Laps-vaenlane

Postby rax6 » Wed Jul 17, 2013 10:06 pm

jMi jutt käib ju 12 ja 14 aastastest lastest?
PS! võib teha 1001 riitust, aga laps jääb lapseks, tunnistagu ta seda või ei :)
rax6
MVO
 
Posts: 344
Joined: Sat Sep 25, 2010 8:34 pm
Location: EST

Re: Laps-vaenlane

Postby oTta » Sat Aug 10, 2013 12:03 am

mees, naine, laps, koer, kass, mis iganes elukas...kui tunnen, et kipub minu või mu lähedaste elu või tervise kallale, saab võrdelise tagasilöögi minu poolt!
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Laps-vaenlane

Postby neovo » Sun Oct 11, 2015 11:14 pm

Enesekaitse õigus. Kui su elu on ikka ohus siis sa üritad selle ohu likvideerida.
neovo
Discens
 
Posts: 44
Joined: Sun Mar 22, 2015 10:11 am
Location: Valgamaa

Re: Laps-vaenlane

Postby kotto » Tue Dec 20, 2022 12:15 pm

Ma arvan, et nad pole sõdurid. Laps on laps ja temast võitlusmaniaki tegemine on vastu tema enda tahtmist.
User avatar
kotto
Tiro
 
Posts: 2
Joined: Sat Dec 17, 2022 7:12 pm


Return to Oluline Perifeeria

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron