Page 1 of 1

Laps-vaenlane

PostPosted: Tue Feb 12, 2013 6:36 pm
by janMortis
SAATANLIK KÄSK NUMBER ÜHEKSA:

    "Ära tee liiga väikestele lastele."

Arusaadav ja lihtne eksole? Või kas ikka on? Kas tõesti igasse olukorda sobiv?

...mõttepaus...


Vaatasin eile ja täna videoklippe islamifanaatikutest, jälle sattus ette see naine, kelle kolm last olid "põuepommaritena" end õhku lasknud (aga tal oli ükskõik, sest intervjuus öelduna: "Mul on ju veel lapsi!"). Lapsed... Ja siis olid seal 12 aastased, kes tegid oma perekonnale mingi pereürituse raames teatrit, kuidas nad lääne ühiskonnale videoklippi teevad ja selles ohvril kõri läbi lõikavad (puunoaga). Teate küll, oranzis kinni seotud silmadega valge mees, taustaks roheline lipp ja maskides AK'dega sitahunnikud. Järgmine video oli, kuidas 14 aastane täiskasvanute ergutusel ja õpetusel REAALSELT kõri läbi lõikas!

Selles kontekstis, mida mõtleks ja teeks satanist? Mida ta peaks tegema, mida ta tahaks teha ja mida ta "tohib" teha... "Laps on püha." Või kas ikka on? Kui sa seisad AK toru ees, mida hoiab alaealine, kas siis on oluline sinu arusaam moraalist ja eetikast ja kasvatusest ja PERSPEKTIIVIDEST, mis avaneks, KUI tekiks võimalus seda last uuesti INIMESEKS KONVERTEERIDA... Kuulil, mis su ajudesse lendab või noal, mis su süügitoru poolitab, pole vahet kui suur või väike käsi teda juhib!

Re: Laps-vaenlane

PostPosted: Tue Feb 12, 2013 6:58 pm
by rax6
Laps-sõdurid on minusilmis SÕDURID. Seega sureb tema või mina ... Sama loogika kehtib ka naiste, meeste, vanurite kohta.
Ja ka need pommivööga ringijooksvad "sitahunnikud"on sõdurid. Nimetagem neid siis terroristideks, sissideks, ususõduriteks või kelleks iganes ....

PS! sataka jaoks on tema ISE kõige "püham olend" ;)

Re: Laps-vaenlane

PostPosted: Wed Feb 13, 2013 12:30 am
by Jann
Selgitaksin natuke, et jah..on põhimõte küll "ära tee liiga väikestele lastele" kuid need maailmareeglid/soovitused/juhtnöörid on omavahel vastastikmõjus..ehk meil on ju ka põhimõte "Tapa looma vaid siis kui oled näljane või kui ta sind ründab." ehk enesekaitseks võib looma tappa või pigem vigastada. Seega kuna inimene ja lapsed ja me kõik oleme ka loomariigi esindajad, siis enesekaitse osa sellest põhimõttest rakendub muidugi ka inimeste suhtes.
Muidugi on iga satanisti enda teha, millist põhimõtet ta rohkem järgib ja millist vähem kuna ega's need ju sunduslikud määrused ja dogmad ole..ikka soovitused ja juhtnöörid...seni kuni tegevus legaalne on, on kõik OK.

Näljatunde rahuldamine inimeste suhtes ilmselt ei rakendu kuigi vastaspool armastab seda ikka alati välja tuua üle kogu maailma, eriti USA-s :lol:

Hea intervjuu leidsin, mingi USA kristlik raadio pärast tuli välja, peale inteka lõppu saatejuht "Bye bye Peter, god bless you!"aga head põhjalikud vastused annab rumalatele küsimustele ja etteheidetele...sellest on mida õppida kui keegi tuleb jaburate süüdistustega.
http://www.youtube.com/watch?v=LpiERg37L2g

Re: Laps-vaenlane

PostPosted: Wed Feb 13, 2013 1:11 am
by IdraCab
Mul lapsi ei ole, Kuid siiski ma enne jooksen 10 pussnoa või 10 ak relvastatud inimese otsa kui laseksin endale, oma elukaaslasele või lastele kätt külge panna.

Võimalik et ma oleksin ka valmis kätt ette panema ka muu nõrgema soo esindaja puhul . ( tänaval keegi peksab naist/last , suurem,isasem loom) Kuigi kunagi oli ka teatud seik.. teatud kohas.

Re: Laps-vaenlane

PostPosted: Wed Feb 13, 2013 5:44 pm
by rax6
Millegipärast tuli teemat uuesti lugedes meelde alles hiljuti eestis toimunud õpetaja kiusamine.
Panin ennast selle mata õpsi asemele .... Selles olukorras kehtib reegel "julged teha, julge ka vastutada" st.selliste jõnglastega ei saa enam "sõnadega", eriti siis kui on juba togimiseks läinud. Seega "Ära tee liiga väikestele lastele." sõltub suuresti olukorrast ja tähendab, et SA ISE ei lähe neid vigastama (näiteks nagu juudid)

Re: Laps-vaenlane

PostPosted: Wed Feb 13, 2013 9:47 pm
by janMortis
No kool on väga suuresti reguleeritud asutus, kõik käsud ja keelud ilusti paigas ja puha. Pluss meil on veel HORDIDE kaupa patsifiste ja soft-education promootoreid, kes absoluutselt iga karistust materdavad, kui see on midagi muud peale suu liigutamise. Ometigi on üsna kindel öelda, et laps õpib läbi vahetu kogemuse kõige kiiremalt ja kõige efektiivsemalt elik jutt millestki ebameeldivast on täielik hägu tegeliku isikliku kogemuse kõrval. Aga oh õudust, kui mõni vanem laseb teadlikult lapsel kuuma ahjuuksega tegemist teha...
Ok see on veic offtopic ka juba...

Re: Laps-vaenlane

PostPosted: Tue Feb 19, 2013 7:07 pm
by lilka
Kõik käib ikka läbi mõistuse ja inimlikkuse filtri, kaaludes situatsiooni ohtlikkust, võimalikke teisi lahendusi jne. Ei ole olemas ühte absoluutset õiget tegutsemisviisi, et kui peame näit enda heaolu kõige olulisemaks, siis teeme seda tingimusteta alati. Nii ka lastega. Suhtlemine ongi ju mõlemapoolne - minu ja vastaspool(t)e vaheline kommunikatsioon. Kui koer läheneb haukudes, siis ka ju kõigepealt vaatan kas on ohtlik, kas piisab sellest kui ei tee välja ja kui vaja siis alles võitlen.

Re: Laps-vaenlane

PostPosted: Mon Jul 15, 2013 10:02 pm
by earache
ma olen fb laikimistega nii harjunud, et siin lahedaid postituseid lugedes on soov ka laikida... igatahes see raxi sõdurite jutt on meeldiv ja tegelt midagi samasisulist tahtsin ise ka kirjutada ))))))))


ps. kui foorumi formaat võimaldab, siis võiks selle like-värginduse juurdemonteerida..,

Re: Laps-vaenlane

PostPosted: Mon Jul 15, 2013 10:06 pm
by IdraCab
earache wrote:ma olen fb laikimistega nii harjunud, et siin lahedaid postituseid lugedes on soov ka laikida... igatahes see raxi sõdurite jutt on meeldiv ja tegelt midagi samasisulist tahtsin ise ka kirjutada ))))))))


ps. kui foorumi formaat võimaldab, siis võiks selle like-värginduse juurdemonteerida..,


See "like" värgendus lõppeks ilmselt sellega et igasugused teismelised hakkaksid siin oma postitusi ületrumpama jne, Või teeks ehk kohe galerii ja piltide hindamise juurede :idea:

Re: Laps-vaenlane

PostPosted: Mon Jul 15, 2013 11:55 pm
by Jann
Tere tulemast tagasi, Kõrvavalu :lol:
"LIKE" :lol:

Re: Laps-vaenlane

PostPosted: Wed Jul 17, 2013 12:11 pm
by Roman
earache wrote:ps. kui foorumi formaat võimaldab, siis võiks selle like-värginduse juurdemonteerida..,


NSA? Tänan, ei!

Mis lapsi puudutab, siis jutt käib väikestest lastest, mitte teismeealistest nolkidest, keda ürgajal oleks juba meesteks ja naisteks peetud läbi initsiatsiooniriituste.

Re: Laps-vaenlane

PostPosted: Wed Jul 17, 2013 10:06 pm
by rax6
jMi jutt käib ju 12 ja 14 aastastest lastest?
PS! võib teha 1001 riitust, aga laps jääb lapseks, tunnistagu ta seda või ei :)

Re: Laps-vaenlane

PostPosted: Sat Aug 10, 2013 12:03 am
by oTta
mees, naine, laps, koer, kass, mis iganes elukas...kui tunnen, et kipub minu või mu lähedaste elu või tervise kallale, saab võrdelise tagasilöögi minu poolt!

Re: Laps-vaenlane

PostPosted: Sun Oct 11, 2015 11:14 pm
by neovo
Enesekaitse õigus. Kui su elu on ikka ohus siis sa üritad selle ohu likvideerida.