Feed

POLLi kallutatus

Jutud seoses siinse foorumi ja selle elanikega...

POLLi kallutatus

Postby janMortis » Wed Oct 20, 2010 5:24 pm

Nii, kallid kaaskannatajad musta taustaga foorumis, tekkis küsimus, et meie poliitikat/erakondi puudutav POLL on kallutatud (kuna seal ei ole optsiooni poliitika p... saatmiseks;), seega palume kolmandate isikute arvamust ja kohtuotsust sellega seoses :D

Joel Valhalla says:
*sel juhul avaldan arvamust, nii selles et tegemist on suunava polliga, kui...


See oleks ilmaime, kui me Val'iga suudaksime mõnes asjas nõustuda, seega meie omakeskis iseendi vaidlustest jagu ei saa...
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: POLLi kallutatus

Postby Miisu » Wed Oct 20, 2010 8:46 pm

Hmm, mina leian, et kui küsitluse teema on "poliitiline suundumus" siis oleks mõistlik teemas vastata ainult neil, kel on - ma rõhutan! - POLIITILINE SUUNDUMUS ka olemas. Kui inimene ei eelista ühtki riigis esindatud poliitilist suundumust, võiks ta sel kohal kuss olla ja teha küsitluse a la "maailmavaateline suundumus" vms, kus ta saaks teatada, et teda ei huvita, kuidas riiki juhitakse. Praegu on aga analoog a la kokandusfoorumi küsitlusega "Milline on maitsvaim kook? a) maasikakook b) õunakook c) martsipanikook", kus keegi pistaks räuskama, et talle üldse koogid ei maitse.... Siis tekiks ju kohe õigustatud küsimus, et mida ta seal koogiküsitluses üldse möllab... :P
User avatar
Miisu
Discens
 
Posts: 20
Joined: Sun Oct 17, 2010 10:55 pm
Location: Tallinn

Re: POLLi kallutatus

Postby oTta » Tue Oct 26, 2010 11:48 am

olulisim, et keskerakond võimule ei saaks...ülejäänd suht savi
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: POLLi kallutatus

Postby Robin » Tue Oct 26, 2010 9:55 pm

Tegelikult võiks poliitikaga kursis olevatel, aga seda maha teha armastavatel (stiilis "issand kui lollid nad kõik seal on") inimestel olla rohkem ideid ja mõttearendusi selles suunas, et mida võiks teha teisiti. Kindlasti on kriitikameele ja ideetulvaga inimesi palju näiteks noorpoliitikute seas jne (st ma ei ürita väita, et keegi ei paku võimalusi), aga kuidagi imelik on kuulata, et oi raisk kuidas nad mitte midagi teha ei oska ja samas mitte saada isegi põhjendust sel teemal, mis praeguses koosluses varasemaga/tulevikuperspektiiviga võrreldes paigast ära on.

Ma olen poliitiliselt küllaltki harimatu, mistõttu ei arvaks sel teemal üldse midagi enamat peale enda valimisotsuse, aga neilt, kes seda teevad, ootaks ju kompetentsi ka. :mrgreen:
Robin
Tiro
 
Posts: 2
Joined: Tue Oct 26, 2010 7:44 am
Location: Tallinn

Re: POLLi kallutatus

Postby Pentagramm » Tue Oct 26, 2010 10:08 pm

Robin wrote:Tegelikult võiks poliitikaga kursis olevatel, aga seda maha teha armastavatel (stiilis "issand kui lollid nad kõik seal on") inimestel olla rohkem ideid ja mõttearendusi selles suunas, et mida võiks teha teisiti.


Hiljuti käisin ühel koolitusel, kus eeskõneleja (Riigikogu saadik) kasutas väljendit "tulenevat seaduse eesmärgist....."
Selle peale hakkas üks saalis viibijates protestima: elutul asjal .. eriti kui see on paberil ei saa olla eesmärki. Sellel saab olla vaid mingisugune otstarve. Inimestel on visioonid ja eesmärgid, mitte vastupidi. Kui seadustel ja regulatsioonidel on eesmärgid, siis inimesest saab otstarve. <- Sellega kaldun ma nõustuma!

Sellega tahtsin sinna jõuda, et midagi muuta tuleb läbi närida sellisest paberijamast, et ... lihtsam on kritiseerida :twisted:
Pentagramm
MVO
 
Posts: 13
Joined: Sat Sep 25, 2010 9:00 pm

POLLi kallutatus

Postby karvik » Sat Nov 06, 2010 1:18 pm

Kui nüüd ma enda arvamust avaldan siis selles suunas kuhu eesti poliitika läheb praegu pole just kõige parem. Aina rohkem kutsutakse erakondadesse igasuguseid inimesi kes sinna ei sobi, sportlased, lauljad, modellid, avaliku elu tegelased jne. Ei taha nüüd midagi halvasti öelda, aga mida teeb näiteks tipp-sportlane poliitikas kui tal pole selle jaoks piisavalt teadmisi. Ta võib erakonnas passida küll, et hääli saada oma erakonnale. Kuid kui ta hääletamiste tulemusel saab riigikokku siis mida ta teeb seal... Ta võib olla natukene kursis mis toimub aga põhiline mis ta võib teada on see mida teised ütlevad talle ja ta ei pruugi ise mõelda, vaid teeb otsuseid, hääletusi vastavalt sellele mis talle öeldakse, et teha.
karvik
Tiro
 
Posts: 3
Joined: Sat Nov 06, 2010 2:02 am

Re: POLLi kallutatus

Postby oTta » Sat Nov 06, 2010 2:47 pm

sportlased, lauljad, modellid, avaliku elu tegelased jne. on erakondades selleks, et nad rumalukeste jaoks erakonna rate'ingingut tõstaksid. lihtsameelsed on mõutatavad populaarsusest, mitte vajalikest teadmistest.
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: POLLi kallutatus

Postby Megraton » Tue Dec 20, 2011 11:28 pm

Ma siin Täna suht Noor Kasutaja. Aga mina oma seisukohapealt ütlen, vaid seda, et ega mind need poliitikud suurt ei huvita, kuna nad istuvad tooli peal ja peeretavad Raha. Eesti on muutunud viimastel aegadel see on kapitalist..



Olen Konkreetne ja ütlen otse välja :)
Kui Tahad Elus Võita, Tuleb Võidelda Selle Eest Mida Võita Tahad..
User avatar
Megraton
Munifex
 
Posts: 17
Joined: Tue Dec 20, 2011 10:36 pm
Location: Tartu

Re: POLLi kallutatus

Postby Jann » Thu Dec 22, 2011 4:54 pm

Mis värk sul selle eesti keelega on? Kirjutad väga rohkete vigadega...oled vene rahvusest või milles asi? Kui oled, siis mõistan..kui eesti keel ei ole emakeel, siis arusaadav... aga muidu austame, kui satanist peab kinni eesti keele reeglitest, see näitab tarkust kah! ;)
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: POLLi kallutatus

Postby neovo » Mon Nov 09, 2015 11:15 pm

Eks see poliitika on üks bürokraatia, vahet pole kes võimul kui on kindlasti inimesed kellel on rohkem mõjuvõimu et neid seadusi enda kasuks pöörata.

Võtaks näiteks ameerika. Suured rikkurid maksavad väga suuri summasid et seadusi veidikene nihutada kasvõi mõne sõna muutmisega et selle oma kasuks pöörata, selle pealt teenivad omale selle teo eest korraliku kopika.
neovo
Discens
 
Posts: 44
Joined: Sun Mar 22, 2015 10:11 am
Location: Valgamaa


Return to Foorum ja selle asukad

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron