Feed

Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Jutud seoses siinse foorumi ja selle elanikega...

Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby IdraCab » Thu Aug 23, 2012 10:32 pm

Kunagi ma juba arendasin sellise teema, tänaseks päevaks on see läinud.
Ma ei hakka enda avastamisest kirjutama, kes tahab teada see küsib ise :)
Aga kuidas teie avastasite endas selle?

Näited; Ah kuulsin tuttavalt, Televiisorist, filmist... Midaiganes :)

Kibe kirjutama! =)
The rum is gone! Why?
User avatar
IdraCab
Immunis
 
Posts: 50
Joined: Thu Feb 16, 2012 9:27 pm
Location: Metsa

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby Jann » Thu Aug 23, 2012 10:53 pm

Alguses nägin 2007 Pealtnägija saadet, siis läksin kodukale ja tutvusin saatanlike pattude, käskude ja deklaratsioonidega ja siis ostsin "Saatanliku piibli" ja siis juba liikmeks siia..loomulik jätk kõik ;) Ei saa kurta, olen rahul ja olen neid põhimõtteid isegi lapsest peale pooldanud..nagu enamus inimesi ikka vist.
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby Kurat21 » Fri Aug 24, 2012 10:31 pm

Kuidagi kahtlaselt sarnane teema on 2010. aastal selle uue foorumiga taas esile tõstetud.
viewtopic.php?f=8&t=97
"Ma ei tea edu saladust, kuid tean, et läbikukkumise võti seisneb püüdluses kõikide meele järele olla."
Bill Cosby
User avatar
Kurat21
Sesquiplicarius
 
Posts: 118
Joined: Sat Sep 25, 2010 7:42 pm

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby IdraCab » Sat Aug 25, 2012 2:16 pm

Kurat21 wrote:Kuidagi kahtlaselt sarnane teema on 2010. aastal selle uue foorumiga taas esile tõstetud.
viewtopic.php?f=8&t=97



Sarnane? Kuid mitte siiski see mida ma mõtlen. Mõtlen pisut varasemat aega kui 2010=) Siis oli selline teema nagu praegu..hetkel siin.
The rum is gone! Why?
User avatar
IdraCab
Immunis
 
Posts: 50
Joined: Thu Feb 16, 2012 9:27 pm
Location: Metsa

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby Jann » Sun Aug 26, 2012 2:38 am

(Päris iidseid tegelasi meil siin siis :) ainult rõõm seda kuulda :) )
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby Melanholic-Devil » Sun Aug 26, 2012 4:43 pm

Avastasin selle endajaoks tegelikult juba ammu. Lugesin selle kohta ja uurisin. ja ükspäev istusin netis ja polnud midagi väga teha ja sattusin tegelikult tänu google eksitusele siia lehele. Ja kun juba ennist ütlesin , et pooldan satanismi, siis hakkasin seda lähemalt uurima ja juba kaks nädalat hiljem oli mu liitumis soov kindel.
My brain has two sides – on the left, there’s nothing right and on the right there’s nothing left
User avatar
Melanholic-Devil
Discens
 
Posts: 27
Joined: Thu May 03, 2012 1:03 pm

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby Jann » Mon Aug 27, 2012 4:26 am

Rõõm kuulda seda :)
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby sheriko » Thu Aug 30, 2012 11:29 pm

Ma olen väiksest saati juba selline armas poiss olnud, kellele meeldib igasuguste huvitavate asjadega tegeleda ning sestap köitis mu meelt ka satanism.
sheriko
Munifex
 
Posts: 15
Joined: Thu Sep 30, 2010 1:47 pm

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby katatonia » Sun Jan 13, 2013 8:04 pm

Satanismi olemasolust olen juba ammu teadnud, kuid ei teadnud varem mis see täpsemalt on.

Siia sattusin aga läbi kristliku foorumi, kust üritasin leida vastust ühele mind piinavale küsimusele. Vastust sellele ma ei leidnud, kuid leidsin hoopis teema, kus nad satanistide "patuste hingede eest palvetavad, et need tagasi õigele rajale suunata". See muutis mind aga satanismi suhtes uudishimulikumaks ja nõnda siis tänu Google'ile ma siin maandusingi.
katatonia
Discens
 
Posts: 26
Joined: Sun Jan 13, 2013 12:14 pm

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby maxtor » Wed Apr 09, 2014 6:27 pm

Kui nüüd asja üle järele mõelda siis ei ole ma kellegi satanist. Ma ei püüa üldse mingi ''-ist'' olla tegelikkuses. Realist ehk esmajärjekorras :P
Inimestega kes end satanistideks nimetavad (või on nimetanud), olen ma üldse kokku puutunud väga ammu, suht varases nooruses ja tegelased jätsid kohati küllalt tüütu mulje. ESF-i olen oma nina toppinud peale tutvumist A.S Lavey isiku tegevuse ja tema Satanistliku Piibliga. Midagi pole öelda, see kõik on neetult loogiline.
maxtor
Tiro
 
Posts: 2
Joined: Tue Apr 08, 2014 4:01 pm

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby marko » Thu Nov 06, 2014 11:21 am

Mina avastasin satanismi enda jaoks 2009 aastal kui ma eskakordselt
lugesin saatanliku piiblit
Kõik mis hiilgab ja särab ei ole veel kuld,tuleb minna lähemale
ja arusaada et see mida sa näed on võlts
marko
Discens
 
Posts: 20
Joined: Tue Nov 04, 2014 4:39 pm
Location: Ida-Virumaa

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby Morgoth » Sun Nov 16, 2014 2:54 pm

Millaski eelmise sajandi lõpukümnendil avastasid teoloogilise taustaga tuttavad, et - kuule mees - oled pesuehe satanist. Algul mainitusse tõsisemalt suhtumata, hakkasin vaikselt teemat uurima - kirjandus, net etc... Ühel hetkel (ja too ei võtnud just pikalt aega) mõistsin, et eelmainit härraste tähelepanek oli vägagi õige... ning mida aeg edasi, seda sügavamaks too veendumus muutunud on.
Morgoth
Munifex
 
Posts: 17
Joined: Sun Nov 02, 2014 10:00 am

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby ESToomere » Sat Jun 13, 2015 10:38 pm

Kunagi sai räägitud ühe Hundiga, et kuidas ta kahetses et ei pannud KV meditsiinilises, et ta on Satanist.
Mõeldud, tehtud, märkisin end Satanistiks.

Mõned kuud möödusid ja mõtlesin, et ehk võiks end natukene kurssi viia mis kuradi asjaga ma end 'teoreetiliselt' sidusin.

Võtsin LaVey piibli pihku, lugesin mõnedkümned leheküljed ja taipasin, et valik oli õige. Tuleb välja, et olen terve elu mingit moodi just seda filosoofiat pooldanud ja elanud.

Nüüd ainult soovin, et keegi mulle tuutoriks oleks.
ESToomere
Tiro
 
Posts: 4
Joined: Sat Jun 13, 2015 10:13 pm
Location: Reval

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby neovo » Thu Jun 18, 2015 3:26 pm

Elustiil :D varem ei teadnud selle jaoks lihtsalt sõna

Avastasin 20 aastasena kui hakkasin ühe satanistiga suhtlema ja mind hakkas see huvitama, uurisin selle kohta päris palju ja nii läksgi :)
neovo
Discens
 
Posts: 44
Joined: Sun Mar 22, 2015 10:11 am
Location: Valgamaa

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby langenudingel » Mon Oct 05, 2015 6:23 pm

Kuidas mina avastasin satanismi.... Väga lihtsalt, nimelt see teema alati pakkus mulle huvi: mis see on, kuidas see üldse käib ja paljud asjad... Ma olen alati tundnud, et erinen teistest inimestest nii käitumise kui maailma vaadete poolest. Nüüd aga see on minu jaoks midagi uut ja põnevat.:)
langenudingel
Tiro
 
Posts: 3
Joined: Mon Oct 05, 2015 8:42 am

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby aniretakej » Thu Jul 07, 2016 9:21 pm

Olin vast 12-13, tekkis soov erineda, olla "äge" ja bad ass, nagu ikka puberteediga. Emod ja gooti oli mainstream, nii et läksin hea meelega vooluga kaasa: must garderoob, needid, deprekas, rubiinpunased juuksed, oleks need ka süsimustaks võõbanud, aga ema ei lubanud :D
Kuidagi iseenesest tuli kalduvus selle poole mis "keelatud ja halb on", pluss pentagrammiga käia oli ju täiega änksa. Vool viis ka satanismi ja La Vey raamatute juurde, lugesin vast isegi poole piiblist läbi, millestki ma vist väga aru ei saanud aga mäletan, et skitseerisin veel kõik saatananimed enda päevikusse, ka oli bääd äss tunne. Otsustasin, et nüüd pean ikka kindlasti satanistiks hakkama ja selleks otsisin rate-ist (ei mäleta isegi kuidas) inimesed, kes esindasid end kui sataniste, või noh, nii ma arvasin kui vaatasin ühe, umb.19. aastase, neiu profiili, kellel oli pildi peal viisnurk kaelas ja kirjutasin talle midagi selles vaimus:
"Tere! Sa oled satanist. Mida ma peaksin tegema, et ka hakata satanistiks?" Mille peale tüdruk vastas:
"No selle jaoks on vaja minna täiskuul surnuaeda ja kaevama ennast pea alaspidi kolmeks päevaks hauda."
Olin segaduses, sest ei olnud kindel, et saan "ristimisega" hakkama, ent kirjasõber ütles, et pole hullu, pea hakkab veidi ringlema ja saan hakkama. Siis saatis neiu mind nahhui ja blokeeris ära.
Ajaga rahunesin maha ja kogu pimeduse-satanismi-emo vibe läks üle. Umbes aasta tagasi tutvusin elukaaslasega, kellel äi on satanist, temaga me sellest otseselt ei rääkinud, aga vanad asjad tulid meelde ja huvi pärast uurisin satanismi uuesti ja noh, nagu see ikka on, sain aru, et olen teadmata nende põhimõtete järgi elanud... Vot.
aniretakej
Tiro
 
Posts: 1
Joined: Wed Dec 16, 2015 3:46 am

Re: Millal ja kuidas avastasite satanismi?

Postby neovo » Tue Oct 03, 2017 9:15 pm

Arvata on et said iroonilise teksti :) kui tahad midagi teada - loe ja õpi.
neovo
Discens
 
Posts: 44
Joined: Sun Mar 22, 2015 10:11 am
Location: Valgamaa


Return to Foorum ja selle asukad

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron