Feed

Kuidas tuttavad suhtusid satanismi alguses ?

Jutud seoses siinse foorumi ja selle elanikega...

Kuidas tuttavad suhtusid satanismi alguses ?

Postby BreakingDawn » Fri Mar 22, 2013 3:01 pm

Selline küsimus siis, et kui te avastasite enda jaoks satanismi siis kuidas sellesse teie tuttavad/sõbrad/sugulased jne suhtusid?
BreakingDawn
Tiro
 
Posts: 2
Joined: Sun Mar 17, 2013 9:50 pm

Re: Kuidas tuttavad suhtusid satanismi alguses ?

Postby Jann » Sat Mar 23, 2013 5:44 am

Eks ikka meie piiblit lugedes ja 2007.a. Pealtnägijat esmalt kogemata või saatuse tahtel vaadates..ja sealt kõik alguse sai... HAIL!
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Kuidas tuttavad suhtusid satanismi alguses ?

Postby sheriko » Sun Mar 24, 2013 7:29 pm

Jann wrote:Eks ikka meie piiblit lugedes ja 2007.a. Pealtnägijat esmalt kogemata või saatuse tahtel vaadates..ja sealt kõik alguse sai... HAIL!


Höhö, rääkisid juba minu loo ka ära kuidas alguse sai. Lisaks siia, et mul ema hoidis peast kinni ja andis minu osas täiesti alla juba, kuid kõik teised võtsid seda üsna pohhuistliku alatooniga.
sheriko
Munifex
 
Posts: 15
Joined: Thu Sep 30, 2010 1:47 pm

Re: Kuidas tuttavad suhtusid satanismi alguses ?

Postby 27vaimu » Sun Mar 24, 2013 8:47 pm

mis seal ikka suhtuda, eriti ei küsita , kuigi teatakse. Poeg ütles ainult lahedalt: Minu isa on "Satakas??,,,,,lahe!!!" ma arvan et minu tutvusringkonnas suhtutakse täpselt nii nagu mina enda tutvusringkonda, las igaüks teeb seda mida tahab ja õigeks peab, peaasi et see ei kahjustaks kellegi lähedase tervist... IRV.
27vaimu
Immunis
 
Posts: 68
Joined: Tue Feb 01, 2011 5:43 pm

Re: Kuidas tuttavad suhtusid satanismi alguses ?

Postby Jann » Mon Mar 25, 2013 2:27 am

Ühine 2007.a. klubiga, Sheriko x) Ei tglt jah, lahe, et selline saade kord oli...ja nüüd ka väike raadiosaade. :)
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Kuidas tuttavad suhtusid satanismi alguses ?

Postby IdraCab » Mon Mar 25, 2013 11:16 pm

Oli aasta 2007 Enne filmi! juhei!. mingisugune kuupäev ja sattusin lugema Saatanliku Piiblit Viru keskuse raamatukogus ja siis lugesin ja lugesin. Möödus mõni aeg ja kuidagi tekkis veel huvi selle vastu ja satusin siis MVO kodulehele, ei teagi muide kuidas, olen kindel, et ei kirjutanud midagi satanismiga seoses. Aga kuidagi sattusin ja siis tekkis kohe suurem huvi, et mis lehega siis tegemist. Alguses arvasin vist, et mingi mõttetu laste jututuba ka seal ja sattusin jM-ga rääkima. Oh seda seletamist ja asju. Aga siiani on ta mulle nagu – heh, imelik öelda – ma ei tea, hea inimene, usaldan teda . Ainus ehk keda usaldan MVO-st, ei teagi miks, ehk sellest, et oli esimene kellega suhtlesin, ei tea.

Aga no vahepeal siis proovisin nii proovimise pärast ankeeti täita, naerdi välja, ma usun. Vähemalt esimene kord. Aga no eks ma üritasingi ehk pigem sel ajal endas rohkem selgusele jõuda ja siis lõpuks sain ka endale tüdruku, kellele kohe mitte ei lähe satanism ega ka mingi muu religioosne värk peale, kuigi ma räägin, et ma usun pigem endasse kui Saatanasse või nii. Ei oskagi seletada vaid lihtsalt satanistlikud põhimõtted ja tõekspidamised kattuvad minu omadega, kuigi seejuures olen ma jäänud iseendaks ja see ei tohiks minumeelest kedagi häirida. Kuigi jah, satanism või ehk ka MVO meeldiv seltskond on mulle paljugi juurde andnud. Ehk jM-i motiveerivad sõnad või ma ei teagi, tunnen end enesekindlamana ja rohkem iseseisvamana ning tunnen, et olen võimeline ka ise hakkama saama elus, mis ka ei oleks. . .

Ja miks ma enam "liige" ei ole.. on täiesti ebaoluline (: MVO'l ei ole sellega mingit pistmist.. Mainin igaksjuhuks et sul huvi ei tekiks miks nii on...

ja Umbes nii oligi... (:



© Bacardi [sept.2009]
The rum is gone! Why?
User avatar
IdraCab
Immunis
 
Posts: 50
Joined: Thu Feb 16, 2012 9:27 pm
Location: Metsa

Re: Kuidas tuttavad suhtusid satanismi alguses ?

Postby Jann » Tue Mar 26, 2013 12:12 am

Ahsoo, ei teadnud, et sa oled ju endine Bacardi nimeline..selge pilt :)
jõudu ja edu igatahes!
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Kuidas tuttavad suhtusid satanismi alguses ?

Postby Abaddon » Sat Jun 29, 2013 11:21 pm

Minu saatus ilmeselt tahtis seda. Tuttavad alguses ainult naersid minu üle nagu alati ja küsisid kas olen joonud või mängin lolli aga ei.
Abaddon
Tiro
 
Posts: 1
Joined: Sat Jun 29, 2013 10:56 pm

Re: Kuidas tuttavad suhtusid satanismi alguses ?

Postby oTta » Wed Aug 14, 2013 8:17 pm

Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Kuidas tuttavad suhtusid satanismi alguses ?

Postby marko » Tue Nov 11, 2014 2:18 pm

Eks nad kõik olid alguses segaduses aga pärastpoole harjusid ära
Kõik mis hiilgab ja särab ei ole veel kuld,tuleb minna lähemale
ja arusaada et see mida sa näed on võlts
marko
Discens
 
Posts: 20
Joined: Tue Nov 04, 2014 4:39 pm
Location: Ida-Virumaa

Re: Kuidas tuttavad suhtusid satanismi alguses ?

Postby ESToomere » Sat Jun 13, 2015 10:39 pm

sheriko wrote:
Jann wrote:Eks ikka meie piiblit lugedes ja 2007.a. Pealtnägijat esmalt kogemata või saatuse tahtel vaadates..ja sealt kõik alguse sai... HAIL!


Höhö, rääkisid juba minu loo ka ära kuidas alguse sai. Lisaks siia, et mul ema hoidis peast kinni ja andis minu osas täiesti alla juba, kuid kõik teised võtsid seda üsna pohhuistliku alatooniga.

Ema kommentaar: "See on ju kõige madalam energia!"
Teiste kommentaar: "Pohui."
ESToomere
Tiro
 
Posts: 4
Joined: Sat Jun 13, 2015 10:13 pm
Location: Reval

Re: Kuidas tuttavad suhtusid satanismi alguses ?

Postby neovo » Thu Jun 18, 2015 3:21 pm

Kedagi ei huvitandki :D polnud mingit kriitikat
neovo
Discens
 
Posts: 44
Joined: Sun Mar 22, 2015 10:11 am
Location: Valgamaa


Return to Foorum ja selle asukad

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron