Feed

Miks ma ei näe uusi teemasid?!

Jutud seoses siinse foorumi ja selle elanikega...

Miks ma ei näe uusi teemasid?!

Postby earache » Fri Aug 08, 2014 12:21 pm

kindlasti kirjutatakse päevas vähemalt üks postitus- mina ei näe midagi uut!

mäletan et vanasti võisin igalajal siia vaadata ja alati oli midagi uut
User avatar
earache
Discens
 
Posts: 39
Joined: Thu Oct 07, 2010 12:23 am

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

Postby Devianthe » Mon Aug 11, 2014 4:04 pm

Mis alusel nii kindel võib olla, et iga päev uus postitus kirjutatakse?
User avatar
Devianthe
Munifex
 
Posts: 6
Joined: Thu Feb 13, 2014 4:01 pm

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

Postby GraMortis » Mon Aug 11, 2014 5:23 pm

Kõrvavalu mäletab "vanu häid aegasid" - vana foorumi aega. Siis oli aktiivsus tõepoolest märgatavalt kõrgem ja uusi postitusi tuli pidevalt. Praegu vist vanad ei viitsi ja uued suurt ei julge.
"If you want a picture of the future, imagine a boot stomping on a human face - forever." George Orwell
User avatar
GraMortis
Admin [MVO]
 
Posts: 830
Joined: Sun Sep 26, 2010 9:19 pm
Location: Eesti

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

Postby earache » Tue Aug 12, 2014 4:47 pm

tänan vastamast. siis pole mul mingit lootustki, sest noorematel on mingi vanusepiiranguga oma osa siin foorumil. vähemalt varem vist oli. nojahh, eks tuleb süda kõvaks teha ja ilma edasi elada.
User avatar
earache
Discens
 
Posts: 39
Joined: Thu Oct 07, 2010 12:23 am

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

Postby Jann » Fri Aug 22, 2014 6:16 pm

Sest see keskkond ja ordu praeguses olekus on praktiliselt välja surnud, Kõrvavalu.
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

Postby rittmeister » Wed Sep 17, 2014 11:15 am

Tegelikult jah näikse see foorum olevat pisut nagu suikunud. Aga tegelikult ütles kunagi üks siinne foorumlane väga hästi umbes sellise arvamuse välja, et mõttemängud on huvitavad kuid järgmisel päeval ei mäleta keegi sest midagi. Või umbes nii.. Ja täitsa nõus. Ja vand vist ei viitsi jah enam.
Miks ordu praeguses olekus välja on surnud, seda ma loomulikult ei tea, kuid toetudes aastate eest ajakirjandusest läbikäinule ning raadiost kuuldule võib järeldusi teha.
Kui ordu jälle mõne "skandaaliga" peaks maha saama nagu see koolide pühitsemine - siis oleks terve meedia ja avalikus kisa täis ja "hapukurgihooaeg" saaks paugupealt läbi, mis elavdaks kindlasti ka sedasinast foorumit. Kuidas ordule endale mõjub, ei tea. Hakatakse jälle inimesi (tööalaselt) diskrimineerima ja muidu taga kiusama...

Aga äkki peaks/võiks autoriteetset satanistlikku kirjandust raamatute/peatükkide/teemade kaupa lahkama hakkama. Sellega saaks arusaamu ühtlustada ja mõni asjahuviline saaks ka pisut selgitust, kuidas asju paremini mõista. Mis neist unenägudest ikka kirjutada, see oli rohkem selle va päikesetempli teema. Ah eks näis...
rittmeister
Moderator
 
Posts: 84
Joined: Mon Sep 27, 2010 8:59 pm
Location: Tallinn/Harjumaa

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

Postby DarkReigns » Sun Oct 05, 2014 7:45 pm

Arvan isiklikult, et põhjus on lihtne.

Meie riik on noor ja väike. Meil pole piisavalt inimesi siin riigis, et nendes "inimeste-liikides" oleks piisavalt ka neid, kes siin asja aktiivsena hoiaksid.
Muidugi teatud teemadel oleks siin kindlasti huvitav analüüsida.
User avatar
DarkReigns
Tiro
 
Posts: 3
Joined: Sun Oct 05, 2014 6:13 pm

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

Postby GraMortis » Sun Oct 05, 2014 7:54 pm

See foorum (õigemini selle foorumi eelmine inkarnatsioon) on näinud märksa aktiivsemaid aegu ka. Kuid huvigrupp ses mõttes on ka muidugi võrdlemisi väike. Vanade olijate jaoks väga uusi/huvitavaid teemasid ei pruugi leiduda ka. Samas ebaselgeks jääb miks uued liitujad uusi teemasid tekitada ei soovi/julge.
"If you want a picture of the future, imagine a boot stomping on a human face - forever." George Orwell
User avatar
GraMortis
Admin [MVO]
 
Posts: 830
Joined: Sun Sep 26, 2010 9:19 pm
Location: Eesti

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

Postby DarkReigns » Sun Oct 05, 2014 8:46 pm

...Ehk oli siis see selline aeg, kus see kõik tundus uus ja eliit?
User avatar
DarkReigns
Tiro
 
Posts: 3
Joined: Sun Oct 05, 2014 6:13 pm

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

Postby GraMortis » Sun Oct 05, 2014 9:06 pm

Meediakajastust (reeglina negatiivset) ja inimeste huvi oli vist küll rohkem jah - kohati oli päris palju ka kasvamisvalusid ja lasteaiakoomikat. Paistab, et üldiselt on inimesed suuremaks saanud.
"If you want a picture of the future, imagine a boot stomping on a human face - forever." George Orwell
User avatar
GraMortis
Admin [MVO]
 
Posts: 830
Joined: Sun Sep 26, 2010 9:19 pm
Location: Eesti


Return to Foorum ja selle asukad

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron