Page 1 of 1

Miks ma ei näe uusi teemasid?!

PostPosted: Fri Aug 08, 2014 12:21 pm
by earache
kindlasti kirjutatakse päevas vähemalt üks postitus- mina ei näe midagi uut!

mäletan et vanasti võisin igalajal siia vaadata ja alati oli midagi uut

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

PostPosted: Mon Aug 11, 2014 4:04 pm
by Devianthe
Mis alusel nii kindel võib olla, et iga päev uus postitus kirjutatakse?

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

PostPosted: Mon Aug 11, 2014 5:23 pm
by GraMortis
Kõrvavalu mäletab "vanu häid aegasid" - vana foorumi aega. Siis oli aktiivsus tõepoolest märgatavalt kõrgem ja uusi postitusi tuli pidevalt. Praegu vist vanad ei viitsi ja uued suurt ei julge.

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

PostPosted: Tue Aug 12, 2014 4:47 pm
by earache
tänan vastamast. siis pole mul mingit lootustki, sest noorematel on mingi vanusepiiranguga oma osa siin foorumil. vähemalt varem vist oli. nojahh, eks tuleb süda kõvaks teha ja ilma edasi elada.

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

PostPosted: Fri Aug 22, 2014 6:16 pm
by Jann
Sest see keskkond ja ordu praeguses olekus on praktiliselt välja surnud, Kõrvavalu.

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

PostPosted: Wed Sep 17, 2014 11:15 am
by rittmeister
Tegelikult jah näikse see foorum olevat pisut nagu suikunud. Aga tegelikult ütles kunagi üks siinne foorumlane väga hästi umbes sellise arvamuse välja, et mõttemängud on huvitavad kuid järgmisel päeval ei mäleta keegi sest midagi. Või umbes nii.. Ja täitsa nõus. Ja vand vist ei viitsi jah enam.
Miks ordu praeguses olekus välja on surnud, seda ma loomulikult ei tea, kuid toetudes aastate eest ajakirjandusest läbikäinule ning raadiost kuuldule võib järeldusi teha.
Kui ordu jälle mõne "skandaaliga" peaks maha saama nagu see koolide pühitsemine - siis oleks terve meedia ja avalikus kisa täis ja "hapukurgihooaeg" saaks paugupealt läbi, mis elavdaks kindlasti ka sedasinast foorumit. Kuidas ordule endale mõjub, ei tea. Hakatakse jälle inimesi (tööalaselt) diskrimineerima ja muidu taga kiusama...

Aga äkki peaks/võiks autoriteetset satanistlikku kirjandust raamatute/peatükkide/teemade kaupa lahkama hakkama. Sellega saaks arusaamu ühtlustada ja mõni asjahuviline saaks ka pisut selgitust, kuidas asju paremini mõista. Mis neist unenägudest ikka kirjutada, see oli rohkem selle va päikesetempli teema. Ah eks näis...

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

PostPosted: Sun Oct 05, 2014 7:45 pm
by DarkReigns
Arvan isiklikult, et põhjus on lihtne.

Meie riik on noor ja väike. Meil pole piisavalt inimesi siin riigis, et nendes "inimeste-liikides" oleks piisavalt ka neid, kes siin asja aktiivsena hoiaksid.
Muidugi teatud teemadel oleks siin kindlasti huvitav analüüsida.

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

PostPosted: Sun Oct 05, 2014 7:54 pm
by GraMortis
See foorum (õigemini selle foorumi eelmine inkarnatsioon) on näinud märksa aktiivsemaid aegu ka. Kuid huvigrupp ses mõttes on ka muidugi võrdlemisi väike. Vanade olijate jaoks väga uusi/huvitavaid teemasid ei pruugi leiduda ka. Samas ebaselgeks jääb miks uued liitujad uusi teemasid tekitada ei soovi/julge.

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

PostPosted: Sun Oct 05, 2014 8:46 pm
by DarkReigns
...Ehk oli siis see selline aeg, kus see kõik tundus uus ja eliit?

Re: miks ma ei näe uusi teemasid?!

PostPosted: Sun Oct 05, 2014 9:06 pm
by GraMortis
Meediakajastust (reeglina negatiivset) ja inimeste huvi oli vist küll rohkem jah - kohati oli päris palju ka kasvamisvalusid ja lasteaiakoomikat. Paistab, et üldiselt on inimesed suuremaks saanud.