Feed

Viimase Dekaadi Lemmik

Soovitused, kriitika, diskussioonid...

Viimase Dekaadi Lemmik

Postby janMortis » Sun Oct 03, 2010 12:29 am

Teie lemmikraamat viimase kümne aasta lõikes? (Raamat on ainsuses...)

Ma pakun "Colere (Viha)" - Denis Marquet

Dekaadist "enne viimast" oleks ehk "Linn ja Tähed" - Arthur C. Clarke
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Viimase Dekaadi Lemmik

Postby Valhalla » Sun Oct 03, 2010 2:04 pm

Kindlasti kuulub lemmikute hulka Rex Stoudi poolt kirjutatud Nero Wolfi kogumik. Ehk siis nii kuskil 30-35 raamatut mida olen hankida suutnud. Samuti märgiks ara koik 4 Dan Browni romaani,mida lugenud olen. 5 ehk siis viimane seni pooleli. Lugematu lulk kriminulle ja ponevike,mida ei viitsi ja ei oskagi yles lugeda. Yks omapärasemaid ka muidugi Jan Mortise Matagoonia. :D
Valhalla
Admin [MVO]
 
Posts: 197
Joined: Sun Sep 26, 2010 4:51 pm
Location: Pärnumaa.

Re: Viimase Dekaadi Lemmik

Postby janMortis » Tue Jul 19, 2011 6:41 pm

KAITSTUD MEHED (seesama, mida ma ka osta tahaks;)

Niipalju kui ma mäletan, on tegu põmst "väikese ulmekaga", spekulatsiooniga, mis juhtuks, kui mehed kaoks.
Iseenesest mehed täielikult selles raamatus ei kao, mingisugune viirus või tegelane niidab neist lihtsalt enamus (99%?) maha ning allesjääjad (naised) peavad muutunud olukorraga kohanema. Ja kohanevad nad nii, nagu maailmakorraldus "meeste ajal" nende nägemuses oli- hakkavad tegema ka neid töid, mis enne oli meeste teema ja võtavad üle meeste kombeid (nii, nagu nemad neid nägid). Mis tähendab siis seda, et paljud naised muutuvad labasteks, agressiivseteks, ei hooli enam oma välimusest jne jne jne. Mäletan mingit parlamenti või mingit valitsusorganit, kus oli põmst üks räme persekratsimine ja röhitsemine, kuni parlamendi spiiker taipas kohale kutsuda ühe vähese allesjäänud meestest. Isase pilgu all hakkas röhitsevatel naistel ühtäkki piinlik :)
Ahjaa, ja siis need allesjäänud mehed, enamus neist lasi end kastreerida, sest see tegi neid letaalse haiguses uhtes immuunseks. Kuid samas nad polnud kogu oma sotsiaalsusest ja naiste maailma poolt aktsepteerimisest hoolimata enam... mehed. Ning kui siis äkki avastati isased, keda haigus ei võtnud ja kelle "munnid olid töökorras", siis... Kastreeritud mehed üritasid neid naeruvääristada (parim kaitse on rünnak?) ja naised... läksid pööraseks :)
Vot...
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Viimase Dekaadi Lemmik

Postby Melanholic-Devil » Sun May 06, 2012 3:30 pm

Julgen pakkuda Evelin Kivimaa raamatut "Armunäljaste festival"
My brain has two sides – on the left, there’s nothing right and on the right there’s nothing left
User avatar
Melanholic-Devil
Discens
 
Posts: 27
Joined: Thu May 03, 2012 1:03 pm


Return to Raamatud

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron