Page 1 of 1

Viimase Dekaadi Lemmik

PostPosted: Sun Oct 03, 2010 12:29 am
by janMortis
Teie lemmikraamat viimase kümne aasta lõikes? (Raamat on ainsuses...)

Ma pakun "Colere (Viha)" - Denis Marquet

Dekaadist "enne viimast" oleks ehk "Linn ja Tähed" - Arthur C. Clarke

Re: Viimase Dekaadi Lemmik

PostPosted: Sun Oct 03, 2010 2:04 pm
by Valhalla
Kindlasti kuulub lemmikute hulka Rex Stoudi poolt kirjutatud Nero Wolfi kogumik. Ehk siis nii kuskil 30-35 raamatut mida olen hankida suutnud. Samuti märgiks ara koik 4 Dan Browni romaani,mida lugenud olen. 5 ehk siis viimane seni pooleli. Lugematu lulk kriminulle ja ponevike,mida ei viitsi ja ei oskagi yles lugeda. Yks omapärasemaid ka muidugi Jan Mortise Matagoonia. :D

Re: Viimase Dekaadi Lemmik

PostPosted: Tue Jul 19, 2011 6:41 pm
by janMortis
KAITSTUD MEHED (seesama, mida ma ka osta tahaks;)

Niipalju kui ma mäletan, on tegu põmst "väikese ulmekaga", spekulatsiooniga, mis juhtuks, kui mehed kaoks.
Iseenesest mehed täielikult selles raamatus ei kao, mingisugune viirus või tegelane niidab neist lihtsalt enamus (99%?) maha ning allesjääjad (naised) peavad muutunud olukorraga kohanema. Ja kohanevad nad nii, nagu maailmakorraldus "meeste ajal" nende nägemuses oli- hakkavad tegema ka neid töid, mis enne oli meeste teema ja võtavad üle meeste kombeid (nii, nagu nemad neid nägid). Mis tähendab siis seda, et paljud naised muutuvad labasteks, agressiivseteks, ei hooli enam oma välimusest jne jne jne. Mäletan mingit parlamenti või mingit valitsusorganit, kus oli põmst üks räme persekratsimine ja röhitsemine, kuni parlamendi spiiker taipas kohale kutsuda ühe vähese allesjäänud meestest. Isase pilgu all hakkas röhitsevatel naistel ühtäkki piinlik :)
Ahjaa, ja siis need allesjäänud mehed, enamus neist lasi end kastreerida, sest see tegi neid letaalse haiguses uhtes immuunseks. Kuid samas nad polnud kogu oma sotsiaalsusest ja naiste maailma poolt aktsepteerimisest hoolimata enam... mehed. Ning kui siis äkki avastati isased, keda haigus ei võtnud ja kelle "munnid olid töökorras", siis... Kastreeritud mehed üritasid neid naeruvääristada (parim kaitse on rünnak?) ja naised... läksid pööraseks :)
Vot...

Re: Viimase Dekaadi Lemmik

PostPosted: Sun May 06, 2012 3:30 pm
by Melanholic-Devil
Julgen pakkuda Evelin Kivimaa raamatut "Armunäljaste festival"