Feed

Milles väljendub teie satanism igapäevaelus...

Jutt satanismist, mis ei vaja kitsamat fookust.

Moderator: rittmeister

Milles väljendub teie satanism igapäevaelus...

Postby janMortis » Sun Sep 26, 2010 3:41 pm

{{{RePosting}}}

Pealkirjas kõik öeldud.
Mis teeb teist satanisti?
Kodus, koolis, tööl, mitte
virtuaalses keskkonnas...
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Milles väljendub teie satanism igapäevaelus...

Postby issues » Sat Oct 16, 2010 10:41 pm

Ma hetkel leian, et olen selle huviline kuid see ei tee minust veel satanisti.
Pooldan satanismi põhitõdesid kuid igale asjale saab parajalt ka vastu vaielda olenevalt inimesest.Ma alles otsin iseend ja leian et satanism on minu väljund leidmaks end .
Ma arvan, et minust teeks satanisti see kui ma kõik raamatud loeksin läbi sellega seonduvast ja siis äkki otsustaksin musta veenuse ordu liikmeks astuda ja lasta end initseerida. See tõestaks ,et olen satanist ,aga see oleks vaid iseendale tõestamine.
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Re: Milles väljendub teie satanism igapäevaelus...

Postby Fomoorlane » Sun Oct 17, 2010 8:14 am

Käin tööl,käin poes,loen raamatuid,teen süüa ja kõike teen hingega.Mis on ,mis vale,ise otsustan ,ise vastutan.
Sometimes when you're blind, and times seem darkest, you can often see things more clearly.
User avatar
Fomoorlane
MVO
 
Posts: 156
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:23 pm

Re: Milles väljendub teie satanism igapäevaelus...

Postby oTta » Sun Oct 17, 2010 12:41 pm

tegelt ei väidagi, et ma satanismi igapäevaselt väljendan...pole seda endale kohustuseks võtnud. olen selleks liiga laisk ja mugav. teisalt, oma mugavust arvestades, naudin oma tegevust(-usi) päeva jooksul nii palju kui võimalik...läbi naudingute sis ka satanismi väljendus.
ülejäänud aja väljendan satanismi oma igapäevaelus täpselt nii palju, kui vastavalt iseloomule välja kujunenud on (enesekindlus, suur ego, "nüüd ja kohe", pedagoogika, "mina ja maailm" jne).

issues wrote:Ma arvan, et minust teeks satanisti see kui ma kõik raamatud loeksin läbi sellega seonduvast ja siis äkki otsustaksin musta veenuse ordu liikmeks astuda ja lasta end initseerida. See tõestaks ,et olen satanist ,aga see oleks vaid iseendale tõestamine.

tegelikult see vel tõestus pole - sa paned endale kül sildi külge, kuid reaalne satanist oled alles siis, kui sa sisimas ikka tunned ka, et sa tõesti enam-vähem satanistliku filosoofia järgi elad ja TAHAD elada...juba sellepärast, et see ongi sinulik, mitte "populaarne" ja huvitav. sa kas oled satanist või mitte...selleks ei õpita olema!
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Milles väljendub teie satanism igapäevaelus...

Postby issues » Mon Oct 18, 2010 3:38 pm

oTta wrote:tegelt ei väidagi, et ma satanismi igapäevaselt väljendan...pole seda endale kohustuseks võtnud. olen selleks liiga laisk ja mugav. teisalt, oma mugavust arvestades, naudin oma tegevust(-usi) päeva jooksul nii palju kui võimalik...läbi naudingute sis ka satanismi väljendus.
ülejäänud aja väljendan satanismi oma igapäevaelus täpselt nii palju, kui vastavalt iseloomule välja kujunenud on (enesekindlus, suur ego, "nüüd ja kohe", pedagoogika, "mina ja maailm" jne).

issues wrote:Ma arvan, et minust teeks satanisti see kui ma kõik raamatud loeksin läbi sellega seonduvast ja siis äkki otsustaksin musta veenuse ordu liikmeks astuda ja lasta end initseerida. See tõestaks ,et olen satanist ,aga see oleks vaid iseendale tõestamine.

tegelikult see vel tõestus pole - sa paned endale kül sildi külge, kuid reaalne satanist oled alles siis, kui sa sisimas ikka tunned ka, et sa tõesti enam-vähem satanistliku filosoofia järgi elad ja TAHAD elada...juba sellepärast, et see ongi sinulik, mitte "populaarne" ja huvitav. sa kas oled satanist või mitte...selleks ei õpita olema!


Tihti peale ma põrun iseenda väljendamisega.Ma ei leian,et satanistiks olemine "populaarne " on. Minu jaoks on see huvitav ja on vaja ennast iseendale tõestada selles mõttes ,et kas ma ikka tahan seda.See,et ma neid raamatuid loen tähendab seda ,et tahan teada rohkem selle kohta kuna leian et ei tea piisavalt.
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Re: Milles väljendub teie satanism igapäevaelus...

Postby oTta » Mon Oct 18, 2010 9:54 pm

no seda silmas pidasingi, et pead ise vajadust/huvi tundma. lissalt harimine inimese religiooni ei kujunda...sisemine tahe kujundab.
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Milles väljendub teie satanism igapäevaelus...

Postby issues » Mon Oct 18, 2010 9:59 pm

oTta wrote:no seda silmas pidasingi, et pead ise vajadust/huvi tundma. lissalt harimine inimese religiooni ei kujunda...sisemine tahe kujundab.

Jõudsime punktini mis on tähtis...
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Re: Milles väljendub teie satanism igapäevaelus...

Postby GraMortis » Sat May 28, 2011 7:14 pm

Lühidalt, ei väljendugi. Pikemalt, väljendub paljudes suuremates ja väiksemates nüanssides. Inimene, kes nimetab ennast satanistiks, ei peaks minu silmis selle üle üldse pead murdma. Satanism "õhkub" temast niigi igal sammul. Enesekriitika tegude plaanis (kas tehtu oli satanistlik/põhimõtetele vastav) on muidugi vajalik. Kuid väljapoole suunatud mõte, et kas mu teguviisid suhtlusel ümbritseva keskkonnaga on satanistlikud või mitte, on minu jaoks sisutühi ja ebavajalik.
"If you want a picture of the future, imagine a boot stomping on a human face - forever." George Orwell
User avatar
GraMortis
Admin [MVO]
 
Posts: 831
Joined: Sun Sep 26, 2010 9:19 pm
Location: Eesti

Re: Milles väljendub teie satanism igapäevaelus...

Postby Jann » Sat May 28, 2011 11:34 pm

väljendub paljus...ühtlasi ka ambitsioonikuses...et sa ei tohi olla rumal ja pead õppima ja saama elus edukaks...nu se on üks neist paljudest, kuidas satanism ja mu elu on ühtsed. see on minu arust igatahes eluterve filosoofia..võrreldes teistega.
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Milles väljendub teie satanism igapäevaelus...

Postby Ishtar » Wed Aug 08, 2012 1:07 am

See väljendub kõiges: minu käitumises, minu suhtumises, minu individualismis. Kõige rohkem siiski minu oskuses kõigest rõõmu tunda ja kõike nautida.
User avatar
Ishtar
Discens
 
Posts: 48
Joined: Sat Aug 04, 2012 11:11 pm


Return to Üldine Infovoog

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests

cron