Feed

Satanistliku õpetuse plussid ühiskonna vaatenurgast

Jutt satanismist, mis ei vaja kitsamat fookust.

Moderator: rittmeister

Satanistliku õpetuse plussid ühiskonna vaatenurgast

Postby janMortis » Mon Sep 27, 2010 11:00 am

{{{RePosting VIP666}}}

et siis koht kust rääkida veidikene satanistlikust õpetusest ja tema kasust ühiskonnale. miks mitteka sellest miks oleks satanistlikele väärtustele põhinev ühiskond parem.

päris palju on igal pool jahutud satanistlike käskude ja muu säärase üle,endi seisukohti kaitstud, ise rünnatud... peale kõige muu mis on elementaarne on sellel ka palju muid külgi.
võtame näiteks selle, et sp mõistab selgesõnaliselt hukka pedofiilia ja zoofiilia... et siis hmm teate ma võin eksida, kui hetkel ei tule mulle küll ette et mingi religiooni aluseks olev raamatuke neid teemasid käsitleks. sellelt aluselt võin ma täiesti julgelt väita, et satanism kui selline on inimsõbralikum.

ehk oleks isegi kasu natuke arutlusest teemade üle mis ei puuduta reegleid ja käske, kuid on ikkagi tugevas seoses ühiskonna normidega ( a la mis satanismis hea on kui vaadata ühiskonna poole pealt.) praeguse seisuga on satanism minu silmis isegi rohkem seisukohti võtnud ja rohkem moraalinorme täitev kui muud usundid.

seega on asju mille puhul oleks satanistlik riik parem, tema ideelisus panna inimest mõtlema, arenema, mitte tuimalt uskuma.(ausõna ei viitsi vaielda korruptsiooni teemadel).
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Satanistliku õpetuse plussid ühiskonna vaatenurgast

Postby issues » Sat Oct 16, 2010 10:55 pm

Ma oleks tahtnud just korrputsiooni mängu tuua .
Kuid jah, ideaalses maailmas oleks see hea.. (illusioon)
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm


Return to Üldine Infovoog

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron