Feed

Satanism ja vananemine

Jutt satanismist, mis ei vaja kitsamat fookust.

Moderator: rittmeister

Satanism ja vananemine

Postby Kurat21 » Tue Sep 28, 2010 2:27 pm

{{{RePosting LordMorbid}}}

Kuna olen siis foorumis üsna uus siis ei tea, kas taolist teemat on varem käsitletud või mitte....aga igaljuhul hakkasin mõtlema sellise teema peale nagu satanism ja vananemine.
Nimelt mis te arvate, kuidas arenevad ja muutuvad keskmise satanisti väärtushinnangud ja elu põhimõtted vananedes? Ma ei mõtle siin seda, mida vb. kõige paadunumad antisatanistid arvavad, et "kasvate vanemaks ja tuleb mõistus pähe ja mässumeelsus kaob", vaid eelkõige sellesmõttes, et reeglina on ju nii, et mida noorem elu, seda muretum. Vananedes kahtlemata võivad paljud väärtushinnangud muutuda ning kui nii füüsiline ja vaimne tervis oma "hiilgeajast" juba mööda on läinud, siis võib inimene hakata kahtlema ju ka selles, kas ta ikka on "iseenda jumal" vms. Ja tegelikult peale vananemise mõtlen ma siin all ka muid probleeme, nagu raskelt haigestumine jne. Kuna mul endal tutvusi ei ole selles vallas, siis tahakski teada, kas on palju selliseid inimesi, keda köidab satanism ka vanemas eas?
"Ma ei tea edu saladust, kuid tean, et läbikukkumise võti seisneb püüdluses kõikide meele järele olla."
Bill Cosby
User avatar
Kurat21
Sesquiplicarius
 
Posts: 118
Joined: Sat Sep 25, 2010 7:42 pm

Re: Satanism ja vananemine

Postby oTta » Thu Nov 04, 2010 6:03 pm

pole kül vel eriti vana, kuid spekuleerides arvan, et olen rahulikum, aga mina ja mu ego on ikka esikohal.
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Satanism ja vananemine

Postby issues » Sat Nov 06, 2010 8:35 am

ma arvan,et mässumeelsus kaob kuid iseena uskumine jääb kuid kõik oleneb iniemsest.Kui inimene raskelt haigestub siis ta prioriteedid võivad tõsiselt muutuda tänu selle,et inimene ei pruugi iseendaga hakkama saada..
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Satanism ja vananemine

Postby karvik » Sat Nov 06, 2010 1:25 pm

Vanemad ja nooremad inimesed väga erinevad. Noortel veri keeb, nad on väga entusiastlikud selles mida nad teevad ja näitavad kogu hingega mida nad teevad ja kes nad on. Kuid mida vanemaks me muutume seda rahulikumaks ka (kasvõi natukene) ja selle aja jooksul hakkame rohkem mõtlema mis on õige ja mis on vale. Kui nüüd veel panna satanism siia sisse siis inimene ei pruugi satanismi kõrvale heita selle põhjusega, et ta nüüd liiga vana selle asja jaoks või tal pole selle jaoks aega. Kindlasti aja jooksul väärtushinnangud muutuvad, aga see ei tähenda, et vananedes kasvab satanism temast välja. Väga paljud inimesed on satanistid, aga nad ise ei tea seda:)
karvik
Tiro
 
Posts: 3
Joined: Sat Nov 06, 2010 2:02 am


Return to Üldine Infovoog

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron