Page 1 of 1

Lapsetus tänu religioossusele...

PostPosted: Sun Sep 26, 2010 3:33 pm
by janMortis
{{{RePosting}}}

Pärast kaheksa-aastast abielu avastas saksa abielupaar, et laste saamiseks on vaja seksida.

Saksamaal pöördus viljatusravi kliiniku poole abielupaar, kellel polnud kaheksa aastat kestnud abielu jooksul õnnestunud lapsi saada. Uuringud näitasid, et kummalgi abikaasal pole mingit füüsilist puuet, ms takistaks laste saamist. Suur oli aga arsti jahmatus, kui vastuseks tema küsimusele: „Kui sageli te seksite?“ vaatasid abikaasad (kolmekümne kuue aastane mees ja kolmekümne aastane naine) talle küsivalt otsa ja pärisid: „Mida te sellega täpselt mõtlete?“

Selgus, et abielupaar oli üles kasvanud ülimalt religioosses keskkonnas ja keegi ei olnud neile kunagi selgitanud, kuidas lapsi saadakse. Meedikud rõhutasid, et tegemist ei olnud vaimse puudega inimestega, vaid isikutega, kes pärast aastaid kestnud abielu ei teadnud, mida tuleb paljunemiseks füüsiliselt teha.

Abielupaar alustas teraapiat seksuaalterapeudi juures. Lisaks sellele teostati kliinikus uuring, et teha kindlaks, kas võib olla ka teisi abielupaare, kes on samasuguses olukorras.


Kuidas teiega on, kas te ikka teate, et lapsi toob kurg?


Allikas: www.ilsole24ore.com


Kiidetud ja ülistatud olgu äärmuslik religioossus. Nii debiilsus välja surebki!

Re: Lapsetus tänu religioossusele...

PostPosted: Sun Oct 17, 2010 12:44 am
by issues
Ma arvan ,et eriti kristlik maailmapilt on vale..
on öeldud ka , et laps tuleb emme kõhust kuid kuidas laps emme kõhtu saab sellest ei ole räägitud..Selle kohta ütlen, et neid vanemaid kes üritasid lapsi saada on kasvatatud vati sees..kui mulle esimest korda seksist räägiti ja näidati filmi( vanemate poolt )sain aru mis on seks.isa töötab mul trükkijana ka ja mu esimene pornoajakiri oli päris noorelt käes ja küsisin emme käest miks nad paljad on. ema ütles, selle peale ,et see on armastuse jagamine õige inimesega ja ,et sellest räägime tulevikus...Paar aastat möödus.Seega sain mina teada 10-aastaselt mis asi on seks.Ma leian ,et küll noorelt kuid kasulik teave oli.Kõige tähtsam on rääkida siis seda kui laps on nt 14. Kui tuleb murdeiga..Keegi ei taha pidada neid seksuaalvestluse jutlusi kuid need on vajalikud. Iga lapsevanem teab seda.

Re: Lapsetus tänu religioossusele...

PostPosted: Sun Oct 17, 2010 2:38 pm
by oTta
nojah...tegelt teadmatusega saabki ignorantsed väljasöödud...nahhui neid maailma tarvis.
aga ise nägin juba 8 aastaselt porri ja sis asi selge. mõistsin, et ei tehta vaid laste pärast, vaid ka ülima naudingu tõttu...edasine oli vaid "teadmiste lihvimine" ;)

Re: Lapsetus tänu religioossusele...

PostPosted: Mon Oct 18, 2010 4:23 pm
by issues
oTta wrote:nojah...tegelt teadmatusega saabki ignorantsed väljasöödud...nahhui neid maailma tarvis.
aga ise nägin juba 8 aastaselt porri ja sis asi selge. mõistsin, et ei tehta vaid laste pärast, vaid ka ülima naudingu tõttu...edasine oli vaid "teadmiste lihvimine" ;)

Ma küll ei saanud sel ajal aru sellest.:D

Re: Lapsetus tänu religioossusele...

PostPosted: Sun Oct 11, 2015 3:58 am
by neovo
Minu jaoks tundub võimatu.

Mingid hormoonid oleks pidand ikka välja lööma ju, see kõik on inimesel juba alateadvuses selge mida tegema peab. See siis viitaks sellele et nad ei puutund üksteist ega suudlend - see ei vallandaks siis hormoone aga ikka ebaloogiline :D