Feed

Tim Tebow

Piiri tagant üles nopitud infokillud, reklaam ja artiklid...

Tim Tebow

Postby janMortis » Wed Dec 14, 2011 11:20 am

God is most definitely NOT a Broncos fan and is NOT helping Tim Tebow engineer fourth quarter comebacks for Denver, according to a rep for The Church of Satan.

Magus Peter H. Gilmore, a high priest in the Church, says if God helps Tim win games, He would be actively making others lose, which makes absolutely no sense.

That being said, the Satanists acknowledge that the extremely religious quarterback may benefit from his faith, which he demonstrates often, in less overt ways.


thehollywoodgossip

Suudab mulle keegi ära seletada, keegi kel on ilmselgelt rohkem püsivust või taustainfot või mida iganes, mis värk on, miks uudistes selline asi resideerub hetkel? Mis kuradi moodi on need kaks asja CoS ja ameerika jalgpall omavahel seotud? Lihtsalt, et üks tüüp väidab, et JUMAL ON TA SELJATAGA! ? ...

Üldiselt olen ma natuke pettunud, et CoS sellises asjas sõna võtab... aga võib-olla on neil samasugune mõõn nagu meil siin Eestis:P Ja väike liigutus on ka rohkem kui tardumus...
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Tim Tebow

Postby Jann » Wed Dec 14, 2011 2:46 pm

Tekitab nagu veidi hämmingut jah...mis krdi jumalast see Gilmore nüüd seal nagu räägib? ei mahu nagu pähe...

a mõõn..tea kas see nüüd mõõn on, lihtsalt temapoolne tõlgendus asjale ehk, millest teised aru ei saa..hakkab ehk vanaks jääma :lol:
Meil küll erilist mõõna pole, vaatamata kõigele..tegevus käib ja liikmete arv ei tähenda veel mõõna ma arvan ;) Eks näis, mis poole aasta jooksul saama hakkab, if u know what i mean ;)
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Tim Tebow

Postby janMortis » Thu Dec 15, 2011 10:05 am

Noh, "meiepoolse mõõna" all pean ma silmas Eestit ja Eesti sataniste...
On's nendest midagi kuulda? Tavakodaniku seisukohast...
Tavakodaniku, kes fikseerib maailma ainult läbi uudiste pealkirjade... :D
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Tim Tebow

Postby Jann » Thu Dec 15, 2011 10:30 am

Selles suhtes jah, et ega midagi kuulda ei ole olnud. Seni kuni ametlikku tegevust ei toimu, vist ongi selline meeldiv haudvaikus :) vahepeal kui aastatel 2005-7 selline esilekerkimine toimus, siis oli ka kuulda rohkem. See pole muidugi eesmärk omaette, et me oleksime avaliku elu tegelased (jur mõttes..ehk need, kes on iga päev meedias), kuid see võiks mõtteainet pakkuda küll, kuidas teha inimestele teatavamaks, et me üldse Eestis eksisteerime. Koduleht on üks asi, kuid ega sedagi ju 99% eestlastest ei tea. Samas võiks arvata et vähemalt 10% neist sooviks liituda või vähemalt siin foorumis diskuteerida omale huvipakkuvatel teemadel. Eks me ju teame, et sisimas on väga paljud inimesed oma käitumise ja hoiakute suhtes satanistid kuna need käitumisreeglid ja juhised, mis meile omased on, on omased ka inimestele, kes seda endale veel ei teadvusta ma olen kuulnud ;) No vaatame, mis lähitulevik toob...
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Tim Tebow

Postby janMortis » Fri Dec 16, 2011 8:14 pm

Oh, on VÄÄÄGA suur vahe tunnistamisel et "Päris asjalikud ja loogilised reeglid neil satanistidel." ja avalikul tõdemisel et "Ma vist olen satanist."... ;) Rõhutades, et isegi sõnaga "vist" on see raske... :D
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme


Return to In Other Languages [news mostly]

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron