Feed

Juhtum/kogemus,mis teid liigutas.

Small-talk & chitchat...

Juhtum/kogemus,mis teid liigutas.

Postby Fomoorlane » Fri Oct 29, 2010 5:55 pm

Nagu pealkiri ütleb,mis oli teie suurim üllatus,kogemus,mis muutis teie meelt,või seisundit.


Olin poes ja läksin siis maksma. Mu ees oli üks vanem mees,kel ostuks õlu,vorst,või, sai(suva näited).Maksta ei suutud,kuna jäi tühine summa puudu ja tal ei olnd.Imelik oli vaadata paanikas inimest,kes pidi valmima nende 4 asja vahel ja ühest loobuma.Üllatus oli see,et õlle ta jättis ja vorsti vist jättis.Miks see mind liigutas,kuna tea ise,mis endal ees ootab ja mis seisus ise olen.
Sometimes when you're blind, and times seem darkest, you can often see things more clearly.
User avatar
Fomoorlane
MVO
 
Posts: 156
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:23 pm

Re: Juhtum/kogemus,mis teid liigutas.

Postby janMortis » Fri Oct 29, 2010 6:34 pm

Muig, ma olen rohkem kui korra sellises olukorras oma krõbisevat ära andnud :D
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Juhtum/kogemus,mis teid liigutas.

Postby rax6 » Fri Oct 29, 2010 7:27 pm

Olen pehmeks muutunud. Aga see-selleks. Üleeile öösel Tallinna sadama juures pasides ja rahvast oodates äratas tähelepanu üls kodutu, kes tuiskas mööda parklat ringi ja toitis hulkuvaid kasse (mitte kilude vaid orikas kassi toiduga). Mingi hetk nägi ta mind (loomulikult suitsetamas) ja ta tuli suitsuküsima ... WTF?? kassidele toitu jõuab osta/varastada (mis iganes) aga omale suitsu ei saa.... Igatahes antsin vennikesele oma pooliku paki mitte ei saatnud persse, kuhu saadetakse üldjuhul sellised tegelinskid :)
rax6
MVO
 
Posts: 344
Joined: Sat Sep 25, 2010 8:34 pm
Location: EST

Re: Juhtum/kogemus,mis teid liigutas.

Postby oTta » Wed Nov 03, 2010 10:12 pm

aitasin ühe vindise vene vanamuti üle tee. oli kuidagi nii abitu olemisega, et ei suutnud teda komistama-roomama keset teed jätta.
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Juhtum/kogemus,mis teid liigutas.

Postby Kurat21 » Fri Dec 24, 2010 8:55 pm

Jääsuplus..... täitsa hirmutav kogemus esmakordselt... :D
Esimene kord tatsasin paljajalu lumes ja see ehmatas ära ning põgenesin sauna sooja. Teine kord juhtus peremees jääsuplust tegema. Alles kolmandal korral õnnestus mul keha üleni vette kasta, aga mitte pea... lõpuks neljandal korral õnnests/julgesin ka pea vee alla pista, aga olin nii ähmi täis et hakkasin rabelema välja tulles ja vigastasin paremakäe põidla küünt...
"Ma ei tea edu saladust, kuid tean, et läbikukkumise võti seisneb püüdluses kõikide meele järele olla."
Bill Cosby
User avatar
Kurat21
Sesquiplicarius
 
Posts: 118
Joined: Sat Sep 25, 2010 7:42 pm

Re: Juhtum/kogemus,mis teid liigutas.

Postby neovo » Sun Nov 08, 2015 1:56 pm

Esimest korda laiba kotti ja autosse toppimine matuseabi firmas
neovo
Discens
 
Posts: 44
Joined: Sun Mar 22, 2015 10:11 am
Location: Valgamaa


Return to Vabad Teemad

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests

cron