Feed

Kummitused/Deemonid/Poltergeist....

Small-talk & chitchat...

Kummitused/Deemonid/Poltergeist....

Postby Fomoorlane » Sun Oct 31, 2010 9:24 pm

Kui kellegil on linke seliste nähtuste kohta,siis lingid siia.


http://www.ghostvideos.ws/
Sometimes when you're blind, and times seem darkest, you can often see things more clearly.
User avatar
Fomoorlane
MVO
 
Posts: 156
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:23 pm

Re: Kummitused/Deemonid/Poltergeist....

Postby Ishtar » Tue Aug 07, 2012 11:55 pm

Pole küll linki, ent on telesaated. Õhtuti [eriti laupäeva õhtuti/öösiti] näidatakse Investigation Discovery pealt mitut selleteemalist saadet. Järjest tulevad sealt siis "Ghost lab" [kaks venda ja nende meeskond uurivad kummitamisi ajaloolistes kohtades. Asitõendid on kohati suhteliselt usutavad], "Haunted" ja "The Haunting". Inimesed räägivad seal oma kogemustest. Tihti näidatakse ka päris veenvaid asitõendeid.Tea, kas päris või filmitöötlus. Ei oska öelda..
User avatar
Ishtar
Discens
 
Posts: 48
Joined: Sat Aug 04, 2012 11:11 pm

Re: Kummitused/Deemonid/Poltergeist....

Postby Jann » Fri Aug 10, 2012 2:04 am

Mul nendega, mida näidatakse teles või piltidel on ikka see põhimõte, et oma silm on kuningas kuna me ju ei tea iial, kes kunagi midagi "photoshoppis" või muutis videot...samas pigem pelgaks reaalset kokkupuudet teispoolsuse jõududega, sest ei tea, kuidas mu psüühika vastu peaks mingi tundmatu jõu ilmnemisele... huvi on, aga pelgan teadasaamist..
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Kummitused/Deemonid/Poltergeist....

Postby Ishtar » Fri Aug 10, 2012 11:32 pm

Minul on selles suhtes täpselt samasugune arusaam, et enne ei taha päris hästi uskuda, kuni ise midagi sellist kogen. Kuna isiklikud läbielamised ja kogemused puuduvad, olen kõige üleloomuliku suhtes üsnagi skeptiline.
User avatar
Ishtar
Discens
 
Posts: 48
Joined: Sat Aug 04, 2012 11:11 pm


Return to Vabad Teemad

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests

cron