Feed

Võtan õiguse panna pealkirjaks "Sowelu SS" jutt

Small-talk & chitchat...

Võtan õiguse panna pealkirjaks "Sowelu SS" jutt

Postby Sowelu SS » Tue Jun 28, 2011 5:52 pm

Tere-tere!

Minus tärkas huvi teie ürituse vastu juba aastake tagasi, seoses selle okultistliku poolega (arvatavasti müstifitseerisin teie "ordut" veidike üle).
Ei tahaks uskuda, et kõik teist tegelevad aktiivselt tõsiuskselt saatana kummardamisega, pigem paistab teile meeltmööda olevat see sotsiaalne pool, eh?

Minule on satanismi filosoofia vägagi vastukarva. Eelkõige vast seepärast, et see propageerib materialismi ja egoismi, peab patuks tarbetu uhkuse. Vaidlen ka vastu väitele, et Saatan on kristliku kiriku suurim vaenlane ja ilma selleta ei saaks kristlus eksisteerida. Kristluse suurimaks vaenlaseks võiks lugeda islami, kõik teame ju ristisõdasid ja neo-ristisõdasid (afganistaan, iraak, liibüa jne...). Mina ei vihka islamit. Kristlik kirik on meie kultuuri dekadentsi peasüüdlane (armasta oma ligimest ja võrdsuse dogmad), islami ajalugu ma ei tunne ausaltöeldes, aga seda religiooni ma iseenesest ei oska vihata, kuid moslemid kui inimesed... Need raiped elagu omal maal! Tähtis on säilitada iga rahvus ja kultuur eraldi, mitte neid segada. Segamine solgib, mitte ei rikasta!

Kuskilt teemast siin lugesin ka, et te peate lugu eugeenikast kuid valge vere paremuse dominatsiooni te ei toeta?
Mina aga küll. Põhjamaa veri on kõikide kõrgkultuuride isa ja maailma loovaim veri. Paljud minu teadmised pärinevad Staap02 blogist, kuid sääl on jutt hästi argumenteeritud ja tõestatud.
IQ tstid nätiavad küll, et hiinlastel ja japsidel on maailma suurim keskmine IQ ja mina selleüle ei imesta. Euroopt on juutide poolt sihilikult hävitatud, eurooplaste mõtlemisvõimet igasuguste dogmadega ja VERESEGUNEMISEGA hävitatud, niiet puhast põhjamaa verd leiab vähe. Sellest, kes Hiina asutasid, räägin kunagi hiljem.

Selle punkti kokkuvõtteks:
Teie õpetus kõlab nagu mingid Vana-Kreeka aforismid ja Vanem Edda :D.

Kuid siiski!!! Ma ei tahtnud teie religiooni halvustada, tõin ülal välja vaid asjad, mis mulle ei meeldi ja et seda kriitikat korvata räägiks ka asjadest, mis mulle istuvad, AGA ma hetkel seda ei tee, kordan vaid end: "eie õpetus kõlab nagu mingid Vana-Kreeka aforismid ja Vanem Edda ." ja need on head asjad.

Kahjuks ma ei mäleta enam mida ma täpsemalt teada tahtsin, kuda on suhted judaismi ja satanismi vahel- võin oletada üpris täpselt... Aga eks te siis kommenteerige.
Ma ei ole satanist, õigupoolest pean ma seda lapsikuks toora marionetiks mis loodud hävitamaks tõelised Euroopa moraalinormid. Vaid silmakirjalikkus ja killustatus.

Minu truudus kuulub rahvussotsialismile.
Sowelu SS
Munifex
 
Posts: 18
Joined: Tue Jun 28, 2011 2:43 pm

Re: Võtan õiguse panna pealkirjaks "Sowelu SS" jutt

Postby oTta » Tue Jun 28, 2011 6:50 pm

mai oskagi eriti paremini kommenteerida, kui et loe kõvasti rohkem tarku raamatuid ja tule siis tagasi tarkusi vahetama..!
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Võtan õiguse panna pealkirjaks "Sowelu SS" jutt

Postby Sowelu SS » Tue Jun 28, 2011 8:21 pm

Palun öeldge siis millega ma puusse panin? Ma soovin Satanismi lihtsalt võimalikult hästi mõista (100€ üllas plaan!).
Ma ei ole satanist, õigupoolest pean ma seda lapsikuks toora marionetiks mis loodud hävitamaks tõelised Euroopa moraalinormid. Vaid silmakirjalikkus ja killustatus.

Minu truudus kuulub rahvussotsialismile.
Sowelu SS
Munifex
 
Posts: 18
Joined: Tue Jun 28, 2011 2:43 pm

Re: Võtan õiguse panna pealkirjaks "Sowelu SS" jutt

Postby rax6 » Tue Jun 28, 2011 10:54 pm

Esiteks lausega; "Ei tahaks uskuda, et kõik teist tegelevad aktiivselt tõsiuskselt saatana kummardamisega" jne. tekstiga ei leidnud sa omale "sõpru" vaid enamus kordab sulle oTta sõnu.
aga tõesti, äkki leidubki mõni ASJALIK ja KOMPETENTNE aga igavlev tegelane kes sulle viitsib-tahab selgitust anda..... /kahtlen/
rax6
MVO
 
Posts: 344
Joined: Sat Sep 25, 2010 8:34 pm
Location: EST

Re: Võtan õiguse panna pealkirjaks "Sowelu SS" jutt

Postby oTta » Tue Jun 28, 2011 11:04 pm

väike vigade loetelu:

- satanism ja saatana kummardamine on 2 eri asja
- satanistlik filosoofia käib Teile hirmsasti vastu karva ise ennast korralikult kurssi viimata.
- islamismi alged on kristlusega tunduvalt tugevamalt seotud, kui moderne satanism, mis vaid ei vastandu kristlusega, vaid pigem eristub suuresti kristlusest.
- islamismis olete võhik, kuid moslemeid põlgate...kusse loogika on? mitte, et ma ise moslemeid ni väga armastaks, aga harida võib ennast mitme-kultuurselt.
- eugeenikast peame lugu tõepoolest...silmas pidades, et satanist reeglina pole rassist (erandeid leidub alati)! (ning patriootilisuse üle pole mõtet siin vaidlema hakata)

natsistlikust või fašistlikust vaatenurgast rassismi vm. levitama ja propageerima siin mõtet pole hakata...toetajaskond suurima tõenäosusega puudub!
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Võtan õiguse panna pealkirjaks "Sowelu SS" jutt

Postby GraMortis » Tue Jun 28, 2011 11:13 pm

Sinu arvamused on arvamused, see tähendab, et sa ei ole teemadesse süvenenud ja loobid kord üht kord teist fakti, rääkides enda jutule vastu.
Satanismist oled sa kõverpeeglis aru saanud.
Kristluse ja islami vaenu võib näha, kuid tuleb arvesse võtta, et nende religioonide juured on judaismis ning seega on nende ühisosa ikka üpris suur.
Mina isiklikult ei usu melaniinipuuduses rassi ülemvõimu, see ei ole argumenteeritud. Tolerantsi tolerantsuse pärast ja multikultuursust ei toeta. Igal grupil on oma nägu ja omapära ning nii peabki olema, grupp ei tohi oma olemasolu ehitada millegi vastalisusele, vaenlasekujule - see näitab grupi ilmselget nõrkust.
"If you want a picture of the future, imagine a boot stomping on a human face - forever." George Orwell
User avatar
GraMortis
Admin [MVO]
 
Posts: 831
Joined: Sun Sep 26, 2010 9:19 pm
Location: Eesti

Re: Võtan õiguse panna pealkirjaks "Sowelu SS" jutt

Postby Sowelu SS » Wed Jun 29, 2011 9:50 am

- satanistlik filosoofia käib Teile hirmsasti vastu karva ise ennast korralikult kurssi viimata.

Miks te nii vaenulikud olete? Kus mu esieses kirjutises need vasturääkimised on ja kas ma panin miskitmoodi siis satanismi olemusekohta mööda?

- islamismi alged on kristlusega tunduvalt tugevamalt seotud, kui moderne satanism, mis vaid ei vastandu kristlusega, vaid pigem eristub suuresti kristlusest.

Siis sedaenam on Allah suurem vaenlane kui Saatan kristlusele.

- islamismis olete võhik, kuid moslemeid põlgate...kusse loogika on? mitte, et ma ise moslemeid ni väga armastaks, aga harida võib ennast mitme-kultuurselt.

Loogika ongi justnimelt rassiõpetuses ja bioloogilises reaalsuses. Mind ei häiri kui nad omal maal oma kultuuri ja religiooniga on, aga siia neid ei taha. Esiteks see solgib meie kultuuri ja verd ja teiseks on nad vägivaldsemad ja lollemad kui meie ( kultuurist on seda ju selgelt näha), võõras riigis end paljundada, nõuda eriõigusi ja süüa välja põliselanikud- nii ei sobi!
Pealegi rassist ma pole... Ükski rahvussotsialist pole... Rassism on teise rassi tingimusteta vihkamine.


Sinu arvamused on arvamused, see tähendab, et sa ei ole teemadesse süvenenud ja loobid kord üht kord teist fakti, rääkides enda jutule vastu.

Tsiteeri palun vasturääkivused.

Kristluse ja islami vaenu võib näha, kuid tuleb arvesse võtta, et nende religioonide juured on judaismis ning seega on nende ühisosa ikka üpris suur
Ma ei näe, et Satanistid Kristlastega kuskil tänavalahinguid peaks.

Tolerantsi tolerantsuse pärast ja multikultuursust ei toeta. Igal grupil on oma nägu ja omapära ning nii peabki olema, grupp ei tohi oma olemasolu ehitada millegi vastalisusele, vaenlasekujule - see näitab grupi ilmselget nõrkust.
Ehkki loed sa kõik võrdseks, nimetad sa teised kultuurid vaenlasteks? Aga eks eugeenika ole hea algus!

Rassidevahelised erinevused võin ma hästi argumenteerida, kui seda soovite. Aga te võiksite natuke tooni maha võtta, võin hakata neid nõmedaid emotikoone toppima teksti, kui see aitab teil mõista mis emotsioonidega ma teksti kirjutan. ;)
Ma ei ole satanist, õigupoolest pean ma seda lapsikuks toora marionetiks mis loodud hävitamaks tõelised Euroopa moraalinormid. Vaid silmakirjalikkus ja killustatus.

Minu truudus kuulub rahvussotsialismile.
Sowelu SS
Munifex
 
Posts: 18
Joined: Tue Jun 28, 2011 2:43 pm

Re: Võtan õiguse panna pealkirjaks "Sowelu SS" jutt

Postby rittmeister » Wed Jun 29, 2011 10:18 am

Minul oleks natsionaalsotsialistist noormehele üks küsimus: kas Saatanlik Piibel ja Saatanlikud Pühakirjad on ikka läbi loetud?
Kuna Sinu kirjutisest on näha, et oled otsustanud siseneda oma ideedega satanistide pärusmaale ja otse loomulikult torkas silma ka asjaolu, et oled selle nimel viitsinud vaeva näha - kirjutis on üle keskmise pikk ja suhtlemisvaeguse all ei näikse Sa ka kannatavat. KUID - kui Sa ei ole tutvunud eelpoolmainitud satanismi põhikirjandusega, siis on sel moel siia foorumisse maandumine pisut enneaegne, või mis? Eeldan, et Sa ei ole neid raamatuid läbi lugenud, sest muidu oleksid Sa nendest leidnud juba mitmeid vastuseid Sinu poolt tõstatatud teemale.
Emotikonid selles foorumis on mõeldud vahetu suhtlemise hõlbustamiseks "vastastikuse lugupidamise pinnasel", mitte oma ego pihtasaamise skoorimiseks.
Sinu viimase postituse harrikingolik stiil on kahjuks siia foorumisse sobimatu.
Juhuks, kui Sa ei viitsigi eelpoolmainitud raamatuid süvenenult läbi lugeda, võta palun teadmiseks, et satanism ja saatanakummardamine (elik kuradikummardamine) pole lihtsalt 2 eri asja (oh seda oTta viisakust küll... :) ), vaid öelda satanistile "saatanakummardaja" on solvang.
rittmeister
Moderator
 
Posts: 84
Joined: Mon Sep 27, 2010 8:59 pm
Location: Tallinn/Harjumaa

Re: Võtan õiguse panna pealkirjaks "Sowelu SS" jutt

Postby oTta » Fri Jul 01, 2011 12:04 am

aitäh rittmeister, aitäh...(/me tagasihoidlikult muigab)

khm, aga asja juurde. kulla noormees, püüa mõista satanismi ja selle konseptsiooni modernses maailmas. kui sa tõepoolest oled tutvunud rittmeistri poolt mainitud materjalidega (eeskätt Saatanliku Piibliga), sis ära imesta, kui su jutt ülimalt naiivne meie jaoks tundub. kui pole, sis tungivalt soovitan...edasised arutelud laabuksid tunduvalt sujuvamalt.
ni mina kui Gra püüdsime sulle kätte näidata, kus ja mis vead sa arusaamadega teinud oled. soovitan sul ise oma varasem post üle lugeda ja siis mõttega seedida, mida ette näidustati. leian, et isiklikult andsin sulle piisavad märkused vigade kohta (pikemalt selgitama ei laskuks, kuna toetun inimese enda intelligentsile), nisis rahulikult läbilugedes peaksid siiski mõistma oma eksimustes.

kui siiski endiselt hämming ja selgusetus -> PM mulle..!
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe


Return to Vabad Teemad

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests

cron