Feed

Päeva sündmus

Small-talk & chitchat...

Re: Päeva sündmus

Postby issues » Wed Nov 03, 2010 7:40 pm

haiglas ja kaal on langenud teadmata millest:/
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Re: Päeva sündmus

Postby oTta » Wed Nov 03, 2010 10:24 pm

no see, et sa haiglas oled, vist mingi eriline sündmus ju pole (kui nüd mitte arvestada, et teed tööd ja töö olemasolu on hea, ni et jippii...töö on alles).
kaalulangus vastu talve aga valmistab muret...pigem tsipa juurde oleks vaja. sis ei hakka naba külmetama, kui tibake polstrit nahavahel ;)
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Päeva sündmus

Postby issues » Thu Nov 04, 2010 12:18 am

oTta wrote:no see, et sa haiglas oled, vist mingi eriline sündmus ju pole (kui nüd mitte arvestada, et teed tööd ja töö olemasolu on hea, ni et jippii...töö on alles).
kaalulangus vastu talve aga valmistab muret...pigem tsipa juurde oleks vaja. sis ei hakka naba külmetama, kui tibake polstrit nahavahel ;)

mida rohkem alla seda parem mulle..Kuigi ma olen normaalkaalus..inimene ie ole kunagi iseendaga rahul.see on meie loomuses..ta peab alati kuskile pürgima..
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Re: Päeva sündmus

Postby Illyria » Thu Nov 04, 2010 10:35 am

issues wrote:
oTta wrote:no see, et sa haiglas oled, vist mingi eriline sündmus ju pole (kui nüd mitte arvestada, et teed tööd ja töö olemasolu on hea, ni et jippii...töö on alles).
kaalulangus vastu talve aga valmistab muret...pigem tsipa juurde oleks vaja. sis ei hakka naba külmetama, kui tibake polstrit nahavahel ;)

mida rohkem alla seda parem mulle..Kuigi ma olen normaalkaalus..inimene ie ole kunagi iseendaga rahul.see on meie loomuses..ta peab alati kuskile pürgima..


Kui pingeline töö ja toitumine pole tasakaalus (liiga vähe kaloreid - ebaregulaarsed toidukorrad - valed toiduained) siis pole imestada et kaal langeb ;)
What doesn't kill you makes you stronger !!! Train hard, never give up !!!
User avatar
Illyria
Discens
 
Posts: 39
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:23 pm
Location: Tallinn

Re: Päeva sündmus

Postby Illyria » Thu Nov 04, 2010 9:21 pm

Tegin täna oma rekordi trennis - peale vigastust taas raja peal, kükk 80 kg ja säärtele päkkadele tõus 100 kg :P Kuid nüüd täitsa läbi
What doesn't kill you makes you stronger !!! Train hard, never give up !!!
User avatar
Illyria
Discens
 
Posts: 39
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:23 pm
Location: Tallinn

Re: Päeva sündmus

Postby Fomoorlane » Fri Nov 05, 2010 9:41 pm

Tableti üledoos,näen roosasid siile :?
Sometimes when you're blind, and times seem darkest, you can often see things more clearly.
User avatar
Fomoorlane
MVO
 
Posts: 156
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:23 pm

Re: Päeva sündmus

Postby rax6 » Fri Nov 05, 2010 10:15 pm

sain oma autol pidurid korda ..... üle kümne aasta olnud erinevate autode omanik ja nüüd esimene millel PIDURID korras (läheks isegi ülevaatuselt läbi) ..... /igav :lol: )
rax6
MVO
 
Posts: 344
Joined: Sat Sep 25, 2010 8:34 pm
Location: EST

Re: Päeva sündmus

Postby issues » Sat Nov 06, 2010 9:41 am

sain pesu kätte ning täna õhtul sõpradega välja
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Re: Päeva sündmus

Postby Jann » Sun Nov 07, 2010 3:32 pm

Ülekuulamine KAPO-s. (seoses töötamisega Halduskohtus)
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Päeva sündmus

Postby issues » Sun Nov 07, 2010 7:38 pm

kõhuttantsu trennis on päris põnev..mitte iniemsed pole põnevad vaid see tants on ja treener ka:)
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Re: Päeva sündmus

Postby oTta » Wed Nov 10, 2010 8:48 pm

KSP-58 eksam - 5 :mrgreen:
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Päeva sündmus

Postby Vürstitar » Thu Nov 11, 2010 4:59 pm

tegelikult on ilgelt nõme nadal olnud ja kirjutan siis päevasündmuseks midagi naljakat, nimelt tahtis kass mind ära uputada ja tõmbas hommikul kella nelja ajal, kapi peal oleva poole liitrise veeklaasi mulle kaela....suht vesine äratus oli :mrgreen:
From our lives' beginning on we are pushed in little forms no one asks us how we like to be/.../I want out - to live my life and to be free
User avatar
Vürstitar
Discens
 
Posts: 26
Joined: Mon Sep 27, 2010 3:21 pm
Location: Saaremaa

Re: Päeva sündmus

Postby rax6 » Fri Nov 19, 2010 11:04 am

Täna 5 aastat tagasi toimus MVO üks esimesi suuremaid üritusi (osalejate poolest) "Siniallikatel". 8-)
rax6
MVO
 
Posts: 344
Joined: Sat Sep 25, 2010 8:34 pm
Location: EST

Re: Päeva sündmus

Postby issues » Fri Nov 19, 2010 3:56 pm

huvitav päev haiglas..
Üksi niemne kes haiglas mind üldse ei salli üllatas mind..Patsiendid küsisid minu järgi ,et kas ma olen koguage selline positiivne olnud ja omapärase välimusega ning oma tööga hakkama saav.See inimene kes midn ei salli ütles jah..Ning täiendas neid ja ütles,et olen hajameelne vahest (Ka see on tõsi!)
Seega mu ego tõsteti täna...
Kuid päev ei ole veel õhtsse jõudnud..Peale tööd veel vaja õppima minna:/
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Re: Päeva sündmus

Postby janMortis » Fri Nov 19, 2010 6:07 pm

Nalja nabani veel enne kui päev otsa saab:

Paz do Senhor Amado liikmed peavad USB-ühenduse kasutamisest loobuma, kuna ka USB sümbol meenutab kolmharki, millega Saatan põrgus hingi närutab.

Kultuse liider Welder Saldanha läheb isegi äärmuslikumaks ja väidab, et kõik USB kasutajad on satanistid.
...
Tore, et talle SATA ette ei jäänud.
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Päeva sündmus

Postby Illyria » Tue Nov 30, 2010 10:53 pm

Täna tuli siis jõutõmbega 100kg maast üles - küll hädine 1x aga asi seegi :D Praegune elu koosnebki vaid treenimisest, söömisest ja magamisest :D Leiaks sponsori kes kõik kinni maksab siis võiks elukutseliseks sportlaseks hakata :D
What doesn't kill you makes you stronger !!! Train hard, never give up !!!
User avatar
Illyria
Discens
 
Posts: 39
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:23 pm
Location: Tallinn

Re: Päeva sündmus

Postby issues » Wed Dec 01, 2010 5:52 pm

endiselt ei saa ma selelst üle ,et kallim kinkis mulle saatanlikud pühakirjad..samuti ka see,et meil tuli täna kirjandi teemaks meedia ja ma seostasin selle uskudega ning päris palju tisteerisin ma gilmore ..kuid teine asi on see ,et õpetaja on alati mulle öelnud ,et mu kirjandid on liiga ühiskonnakriitilised..
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Re: Päeva sündmus

Postby Fomoorlane » Thu Dec 02, 2010 12:15 am

Eliit:
Meistriga riius,paarimees kobises moka otsast teisele,et minuga ei saa töötada.22 dest ilmselt töötu.
Sometimes when you're blind, and times seem darkest, you can often see things more clearly.
User avatar
Fomoorlane
MVO
 
Posts: 156
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:23 pm

Re: Päeva sündmus

Postby rax6 » Sun Dec 26, 2010 8:36 pm

Vanasõna "ükski heategu ei jää karistuseta" on 100% õige.
Metsa loomadele söögipoolist viimas oleksin peaaegu rabanduse saaanud. 600meetrit vööni kõvas ja kihilises lumes marssimist, saag õlal on minujaoks juba liig :oops:
Peale selle sai veel auto hange ära "pargitud" ja selle välja kaevamine võttis kah kuskil 30minti mu väärtuslikust elust ....
rax6
MVO
 
Posts: 344
Joined: Sat Sep 25, 2010 8:34 pm
Location: EST

Re: Päeva sündmus

Postby janMortis » Sun Dec 26, 2010 10:28 pm

1 Dual Monitor System crashed...

2 Ka sain teada, et kolimine majja lükkub vähemalt 6 kuud planeeritust edasi, seega veel üks talv korteris (peale käesoleva) :/
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

PreviousNext

Return to Vabad Teemad

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron