Feed

UFOd ja tuumaraketid

Small-talk & chitchat...

UFOd ja tuumaraketid

Postby janMortis » Mon Sep 27, 2010 10:41 pm

USA tipp-lennuväelased süüdistavad õhujõude kinnimätsimises ja väidavad, et UFO-d on tuumarakette kahjutuks teinud alates 1948. aastast.

Ehkki see võib kõlada nagu mõne Spielbergi filmi stsenaarium, pole teeneliste USA lennuväelaste kinnitusel sugugi tegu ulmega. Juba alates 1948. aastast, väidavad nad, on tulnukad hõljunud Ühendkuningriigi ja USA tuumaraketibaaside kohal ja relvi kahjutuks teinud. Korra olevat nad isegi ühes Briti baasis maandunud, vahendab The Daily Mail.

Peale selle vaikivad vastavate riikide valitsused sellised juhtumid lihtsalt maha, hoiatavad erusõjaväelased,

Kapten Robert Salas, kes kavatseb koos kuue kaaslasega vaikusemüüri murda, ütleb: „Me räägime tundmatutest lendavatest objektidest — niisama lihtne see ongi. Tihti nimetatakse neid UFO-deks, mis pole ka vale. USA õhujõud valetavad tuumabaaside kohal hõljuvate tundmatute lendavate objektide riiklikku julgeolekut puudutavate järelmite osas, ja me saame seda tõestada.”

Endine ohvitser oli oma enda seesuguse sündmuse tunnistajaks 1967. aasta 16. märtsil õhujõudude baasis Montana osariigis Malmstromis. „Ma olin vahis, kui üks objekt tuli ja jäi otse baasi kohale hõljuma. Kümme Minuteman-tüüpi tuumalõhkepeaga raketti langes rivist välja. Sama lugu juhtus teises baasis nädal hiljem. Need objektid, kust nad ka ei pärineks, on meie rakettidest väga huvitatud. Mina isiklikult ei usu, et taolised lendobjektid pärinevad Maalt.”

Kolonel Halt on enda sõnul näinud UFO-t Ipswichi lähedal Bentwateris, kus paikneb üks vähestest Briti õhujõudude tuumaraketibaasidest. Väidetavalt leidis vaatlus aset 30 aasta eest. Esmalt nägi Halt, kuidas objekt tulistas valguskiiri baasi suunas ning kuulis siis raadio sõjaväesageduselt, et tulnukad olid maandunud tuumarakettide ladustuspaika.

„Ma usun, et nii USA kui Ühendkuningriigi turvateenistused on üritanud minevikus ja üritavad praegugi Bentwatersi baasis toimunu tähtsust summutada harjumuspäraste väärteavitusmeetodite toel,” ütleb ta.

Kuus endist USA õhujõudude ohvitseri ja üks endine sõdur kavatsevad esitada sürdsalastatud teavet, mis nende kinnitusel avastusi toetab. Meeste valduses on ütlusi tulnukate sekkumise kohta tuumaraketibaasides 120 endisest sõjaväelasest tunnistajalt; kõige värskemad tunnistused pärinevad USA-st 2003. aastast.

Erusõjaväelaste rühm kavatseb innustada ametivõime tunnistama, et tulnukad on Maad külastanud juba ammuilma.

Homme Washingtonis toimuval pressikonverentsil tõstetakse esile ka USA õhujõudude erukapteni Bruce Fenstermacheri tunnistust, kelle julgeolekubrigaad silmas sigarikujulist UFO-t hõljumas F. E. Warreni nimelise tuumaraketibaasi kohal Wyomingis aastal 1976.

Tuumabaaside ja UFOde teemal raamatu kirjutanud ja artikleid avaldanud uurija Robert Hastings selgitab, et seni on tulnukad olnud huvitatud pelgast seirest, ent hoiatab, et mõnedel juhtudel paistavad nad olevat läinud kaugemalegi.

„Lõppude lõpuks astuvad kõik nood tunnistajad avalikkuse ette ütlemaks, et nii uskumatu, kui see mõnele ka ei paista, on UFO-d pikka aega meie tuumarakette jälginud ja mõnikord nende toimimisse sekkunud,” lisas ta.


FORTE

AOL-NEWS

Ütleme nii, et kui selline paljastus (või "paljastus"??) peaks teoks saama, siis see on kümneid kordi tähelepanuväärsem kui viimatine WikiLeaks'i keiss seoses USA algatatud sõjaga islamimaades... Aegajalt on ikka üks või kaks ENDIST töötajat siit või sealt ametist säärste lugudega lagedale tulnud, kuid nad kõik on suht edukalt tasalülitatud. Tüüpiline käitumismaal, nagu ka siin artiklis mainitud, on väärinformatsiooni levitamine. Kui avalikustatakse ebamugav tõde, siis ruttu ilmuvad välja ka "uued tõed"... Tõed, misis justkuinagu oleks samasuguse väärtusega, kuid on kunstlikult kokku klopsitud, eesmärgiga tähelepanu hajutada ja "esimest linnukest" tühistada või naeruvääristada...
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: UFOd ja tuumaraketid

Postby janMortis » Mon Sep 27, 2010 10:53 pm

Sobib teemasse. Veel üks "juhtum" ja lingid:

"ÜRO on otsustanud luua oma struktuuridesse uue ametikoha - planeedi maa suursaadiku kosmose asukatega suhtlemiseks. Tema ülesandeks on esindada planeedi maa elanikke juhuks kui peaks tekkima kontaktid maaväliste asukatega ja nendega on vaja mingeid küsimusi läbi arutada. Peamiseks kandidaadiks sellele kohale on hetkel 58-aastane astrofüüsik - malaislane Mazlan Othman. Othmani sõnul on viimastel aegadel leitud kosmoses sadu uusi planeete ning on järjest tõenäolisem, et mõnel neist planeetidest võib olla elu. Juhuks kui sellised kontaktid tekivad, peaks meie planeet valmis olema ja tegutsema koordineeritult ja ilma paanikata, lisas ta.


MINUT

If aliens ever land on Earth there will no longer be any confusion over who will greet them with the news the United Nations is set to appoint an astrophysicist to be their first human contact.

Mazlan Othman is expected to be tasked with coordinating humanity's response to an extraterrestrial visit, if ever required.

The 58-year-old Malaysian will tell a conference next week that with the recent discovery of hundreds of planets orbiting around other stars, the detection of alien life is becoming more and more likely.


Mail ONLINE ps. kommentaarid on magusad :D
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: UFOd ja tuumaraketid

Postby janMortis » Fri Oct 15, 2010 1:07 pm

Eelmise kande lisa:

Meie, planeedi Maa elanikud oleme kontaktideks tulnukatega halvasti ette valmistunud, ütles ÜRO maailmaruumi asjade büroo (UNOOSA) direktor, Malaisia astrofüüsik Mazlan Othman New Yorgis.

Othmani sõnul avastatakse tähtede ümber pidevalt uusi päikesesüsteeme ja võttes arvesse, et tähti on miljardeid, on võimalik, et me leiame elu, kuigi maavälisest elust rääkides ei pea me alati silmas rohelisi mehikesi suurte armsate silmadega, vaid enamasti baktereid, vahendab Fox News.

UNOOSA direktor eitas kategooriliselt hiljutisi teateid, nagu oleks ta määratud Maa suursaadikuks tulnukate juurde, kui need peaksid välja ilmuma ja paluma end maalaste juhi juurde viia.

Othmani sõnul ei ole ta maavälise elu ekspert, kuid kui kosmose hõlvamine areneb, muutub maavälise elu avastamine tõenäolisemaks. Othmani arvates peaksid maailma riigid kokku tulema ja koostama plaani tegutsemiseks sellise avastuse puhul. Othmani sõnul on mõistlik kokku leppida, kes esindab inimkonda, kui tulnukad meie planeeti peaksid külastama.

UNOOSA ülesanne on kosmose hõlvamise, satelliitide orbiidile saatmise, ning astroidide, meteooride ja kosmoseprahi avastamise ja nendevastase tegevuse rahvusvahelise koordineerimise arendamine. Samuti töötab UNOOSA välja seadusi ja juhtnööre avakosmose rahumeelseks kasutamiseks.
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme


Return to Vabad Teemad

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest