Feed

Võimsaim rituaal

Shemhamforash...

Moderator: rax6

Võimsaim rituaal

Postby janMortis » Fri Oct 15, 2010 10:56 pm

Millist maagilist rituaali (maagia vormi) peate võimsaimaks ja effektiivseimaks?

Kasutatuim on vist armuloitsimine, sest kes meist poleks armuvalus vaevelnud ja asjadele lihtsat lahendust otsinud või lootnud et selline lahendus ise meieni jõuab?
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Võimsaim rituaal

Postby issues » Sun Oct 17, 2010 12:48 am

Ma arvan samuti ,et armuloitsimine . See andis mulle julguse püüelda rohkem selle inimese poole ja ma ei kahetse.. See kas tõukab inimese eemale kui on vale inimene või tõmbab lähemale ja on kindlam inimesega koos olla..
Kui julgesin kallimale välja öelda mis olin korda saatnud tundsin rohkem eneskindlust.. Ma leian ,et rituaalid on vajalikud kas iseenda leidmiseks, teiste aitamiseks või millegi mõjutamiseks kuid ükskord lööb see asi tagasi..
SUletud ring .Kui julged teha ,siis julge tunnistada..
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm

Re: Võimsaim rituaal

Postby oTta » Sun Oct 17, 2010 2:07 pm

armuvalus olnud olen, kuid mingit säärast leevendust kunagi otsinud pole. seni oman sisemist jõudu piisavalt, et omakeskis hakkama saada (hea leevendus armuvalule on "ringi keppida" ;P).
iseenesest tahaks saavutada nii võimsa staatuse, et oleks võimukas igal pool...et mingi "POWER-ritual" oleks tase, kuid tahan seda esialgu vähemalt proovida saavutada oma nõu ja jõuga, enne kui üleloomuliku poole pöördun. "the easy way out" pole just eriti "challenging".
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Võimsaim rituaal

Postby Jann » Wed Oct 20, 2010 12:44 am

On teada tõsiasi, et tunnista maagia võimu, kui oled seda oma soovide kordasaatmiseks edukalt kasutanud, või kaotad kõik saavutatu, eksole. Mina isiklikult hetkel veel pole ühtegi RITUAALI kui sellist läbinud (kuivõrd see nüüd rituaal on, mis oli..rohkem ehk tseremoonia nagu ka öeldi). Seni, kuni ma pole ühtegi rit. teinud ja efekti tundnud võtan asja loogiliselt ja leian, et......Kui isik teeb läbi rituaali mille käigus tema kujutlusvõime, ettekujutus ja tahtejõud on haripunktis, soovimaks seda, mille puhuks ta rituaali tegi, siis tal ongi rituaali järgselt rohkem USKU sellesse, et nii ka läheb ja ta sihikindlalt edasi tegutseb, et nii läheks ning öeldakse, et kui sa usud millegi kordaminekusse, siis sa selle ka saad! Vähemalt tõenäosus, et tuleb great success võib tugeva tahtejõu ja kujutlusvõimega isikul olla üsna suur. Ehk rituaal on võib-olla kõigest prühholoogiline enesesisendus teatud eesmärgi saavutamiseks, aga võib-olla pole asi ka nii lihtne... ;) elame näeme!
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Võimsaim rituaal

Postby Megraton » Wed Dec 21, 2011 12:13 am

Ise armuloitsu rituaal on tegelikult nõrk see. Kellegile suvakale pannes see ei tõõta kui nad ei ole juhul tuttavad.
Kõige võimsam rituaal on see kui laste kellegil teisel panna armuloits peale kellega sa soovid igavesti koos olla.
Igavesti mainin seda, et peab olema algne originaal meeldivus. Meeldivusest rituaalitseda armastus needus igavene.
Kui Tahad Elus Võita, Tuleb Võidelda Selle Eest Mida Võita Tahad..
User avatar
Megraton
Munifex
 
Posts: 17
Joined: Tue Dec 20, 2011 10:36 pm
Location: Tartu

Re: Võimsaim rituaal

Postby Jann » Thu Dec 22, 2011 5:01 pm

Jaahahh mu tüdruk tegi armastusrituaali, mis on Saatanlikus piiblis kirjeldatud, peale seda oli kohe tunda, et tahtsin teda rohkem, kuid sai 1,5 aastat mööda ja nüüd enam ei funka see rituaal. Samas noh..kui nüüd lugeda, kuidas see rituaal käib (pmst tegemist onaneerimisega, samal ajal oma teise poole peale mõeldes, pluss veel üht ja teist seal juures), siis tekib küll mõte, kas see ikka peakski üldse toimima... Samas kõik, mis rituaali puhul vajalik - tahtejõud ja ettekujutus - on nagu olemas kaa...rohkem asi selles, kas usud sellesse või mitte.
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Võimsaim rituaal

Postby Megraton » Sat Dec 24, 2011 12:28 am

Vot see onaneerimine ongi selle rituaali üks osa. Igakord kui sa onad Türduku peale saab tema tegelikult energiat ja see rituaal mis sa ise teed on nõrgem kui kellegi teisel lasta peale panna. Selleks, et kui tahad, et see kestab siis pead ka ise vaeva nägema.

Minu tüdrukul on Loomulik algne meeldivus olemas. mina lihtsalt võimendasin seda :)
Kui Tahad Elus Võita, Tuleb Võidelda Selle Eest Mida Võita Tahad..
User avatar
Megraton
Munifex
 
Posts: 17
Joined: Tue Dec 20, 2011 10:36 pm
Location: Tartu

Re: Võimsaim rituaal

Postby Jann » Sat Dec 24, 2011 2:04 am

Tubli! Võimendama ikka peab, siis on suhe ka võimsam eksole! :lol:
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Võimsaim rituaal

Postby Megraton » Sat Dec 24, 2011 5:54 am

Kustutasin Suitsu koni meelega Käepeale :)
Kui Tahad Elus Võita, Tuleb Võidelda Selle Eest Mida Võita Tahad..
User avatar
Megraton
Munifex
 
Posts: 17
Joined: Tue Dec 20, 2011 10:36 pm
Location: Tartu

Re: Võimsaim rituaal

Postby Jann » Sat Dec 24, 2011 1:11 pm

Heh rituaalidest rääkides, siis siin videos on ka päris huvitav asi..kui keegi kuulata viitsib
http://www.youtube.com/watch?v=ViRAf9z3 ... AB90D899DA
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Võimsaim rituaal

Postby Megraton » Mon Dec 26, 2011 2:04 pm

Kuulata ikka viitsib peaasi, et kannatust on..

Ma tegin täispeaga astraalsust nii võnkusin, et vähe ei olnud
Kui Tahad Elus Võita, Tuleb Võidelda Selle Eest Mida Võita Tahad..
User avatar
Megraton
Munifex
 
Posts: 17
Joined: Tue Dec 20, 2011 10:36 pm
Location: Tartu

Re: Võimsaim rituaal

Postby Sowelu SS » Fri Dec 30, 2011 7:43 pm

Jõudu, otsustasin taas veidike siin foorumis ringi uitada.

Loitse katsetanud ega muid rituaale praktiseerinud ma ei ole, kuid tihti on tunne, et olen ruunidest ja looduslähedusest omandanud väikesed esoteerilised võimed. Väljendub see nii, et uitmõtted ennustavad mulle mis paari minutipärast juhtub või ütleb midagi teise inimese kohta. Näiteid mul tuua ei tasu, neid on palju ja pealegi kes usub see usub, kes ei usu, seda veenma ma ei hakka.
Ma ei ole satanist, õigupoolest pean ma seda lapsikuks toora marionetiks mis loodud hävitamaks tõelised Euroopa moraalinormid. Vaid silmakirjalikkus ja killustatus.

Minu truudus kuulub rahvussotsialismile.
Sowelu SS
Munifex
 
Posts: 18
Joined: Tue Jun 28, 2011 2:43 pm

Re: Võimsaim rituaal

Postby janMortis » Fri Dec 30, 2011 11:22 pm

Täiesti usun. Vähemalt seda, mis seostub "järgneva mõne sekundi"
juhtumistega. Liiga palju ja tihti isegi selliseid asju kogenud, et kahelda :D
Kuid üldiselt olen seni täheldanud sellist "teadmist" vaid juhul, kui on teine
osapool
(inimene), aga mitte inimestest sõltumatute ja eraldiseisvate nähtuste poolt...
Seega "uba" peitub ilmselt inimestevahelises (alateadlikus?) kommunikatsioonis...
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Võimsaim rituaal

Postby Megraton » Tue Jan 03, 2012 1:05 am

Tekkis küsimus. Kas kui inimese aju oleks sajast 50% arenenud. Või ültse oleks võimalik asju liikutada mõtte jõul? Kui on kuidas see värk, käib ainuke asi mis üle mõistuse ajab
Kui Tahad Elus Võita, Tuleb Võidelda Selle Eest Mida Võita Tahad..
User avatar
Megraton
Munifex
 
Posts: 17
Joined: Tue Dec 20, 2011 10:36 pm
Location: Tartu

Re: Võimsaim rituaal

Postby oTta » Fri Jan 13, 2012 12:00 pm

Sowelu SS wrote:Väljendub see nii, et uitmõtted ennustavad mulle mis paari minutipärast juhtub või ütleb midagi teise inimese kohta. Näiteid mul tuua ei tasu, neid on palju ja pealegi kes usub see usub, kes ei usu, seda veenma ma ei hakka.

no mul ka endal aeg-ajalt siuksed momendid võimendatud, kuid olen seda pidanud valdavalt arenenud intuitsiooniks. kogemused teatud valdkonnas lihtsalt arendavad sind intuitiivsemaks ning sellest ka ennatlikkus.

aga v-o on lihtsalt tõlgendamise küsimus - ennustus/intuitsioon
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Võimsaim rituaal

Postby neovo » Wed Jun 24, 2015 11:38 am

Armuloitsu kasutatud kellegi peal, toimis väga hästi.

Sumeri 5500ekr loitsu enam ei julge, ehmatas nii ära
neovo
Discens
 
Posts: 44
Joined: Sun Mar 22, 2015 10:11 am
Location: Valgamaa


Return to Maagia / Rituaalid

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron