Feed

Üle Ääre

Mis juhtun'd ja mis juhtumas... Ning kuidas inimene asju algatab või nendega kohaneb või neid hävitab...

Üle Ääre

Postby janMortis » Mon Oct 18, 2010 2:05 pm

Jäi silma pealkiri (artiklit lugema ei hakanud küll): Varsti vajame teist Maad... Mõttelõng tegi paar kolm kiiremat hüpet ja jõudis tulemuseni: ülerahvastatus, mis viib tänu religioossetele arusaamadele globaalse sõjani eksistentsi eest. Isegi kui me varsti vajame uut Maad (satanisti seisukohast küsiks: milleks küll:), siis ei ole meil seda mitte kusagilt võtta. Inimese vaimu saame me virtuaalsesse keskkonda kanda, luues üha täiuslikumaid virtuaalsed metaversumeid, kus inimloom saab oma psüühilisi pingeid maandada ja miks mitte ka areneda, kuid füüsilist maailma on meil täpselt nii palju nagu teda on ja ei grammigi rohkem.

Varem või hiljem on inimesi liiga palju, võib-olla on neid juba praegu liiga palju. Ressursid saavad otsa. Ja teatud riigid/kultuurid/ühiskonnad ei ole võimelised muutuva olukorraga kohanema. Vähemalt ilma massilise verevalamiseta. Hiina va kommunistlik riik saab hakkama, julmalt ja halastuseta. Mõelge kasvõi teatavatele sünnituspiirangutele, mis neil seal on. Religioosses riigis ei ole selline ratsionaalne/pragmaatiline lähenemine võimalik. V.A. juhil, kus mõni usuliider tuleb lagedale "jumaliku teatega", et ülevalt poolt on saadud korraldus sündivust piirata. Ja ega seegi "teade" enne tule, kui mõõgad on ammu verre kastetud.

Meeletu sigivusega on eelkõige (ja ainult?) "tumedanahalised rahvad", kahjuks on nende selja taga ka kompromissitu usk. Nende jaoks on 10 last loomulik ka siis, kui maa suudab toita vaevalt nelja. Ning see ei muutu! Sellal kui Hiina suudab oma populatsiooni vähemalt mingil määral kontrollida (v.a. riigi islamist läbi imbuvas osas, kus sünnitatakse kasvõi salaja ja lapsi registrisse kandmata), pole näiteks araabiamaad ja Aafrika psühholoogiliselt ja usuliselt selliseks sammuks valmis. Populatsioon kasvab üle ääre... Ning kui liivamägi liiga kõrgeks kasvab uute liivaterade arvelt, hakkab ta laiali vajuma ja uusi alasid vallutama. Oleme me võimelised sellele vastu seisma? Oleme me üldse TAHTELISED vastu seisma sellele, et meist sõidab üle "võõras vägi" ja "võõras mõte"? Euroopa vasakpoolsed ja vasaktsentristid selleks võimelised EI OLE!
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Üle Ääre

Postby Kurat21 » Mon Oct 18, 2010 3:12 pm

Ma ehk niiväga ei muretseks sõja pärast... sest põhjaalade vastu on läbiajaloo vähe huvi tuntud. Kui peakski suured sõjad tulema, siis ühtpidi on see hea ja teistpidi katastroof või õigemini, me ei tea millega see lõppeb.
Sõjad aitavad rahvusesse uut verd tuua et saaks geneetilist koodi rikastada elujõuliste poolt .(Satanismi seisukohast peaks see hea olema, sest eugeenika eeldab ju seda, et tervemad ja elujõulisemad kannavad elu edasi) Maad kus pole mingit sõda ega võõrvõimu üle käinud hakkavad levima (ohtrasti?) pärilikud hagused. Halvem tsenaarium kui ei lepita ilma massihävitusrelvadeta, et oma tahtmist peale suruda.... Nagu seda juhtus Jaapanis Hiroshimas kui heideti 20-kilotonnine aatompomm.

Ma olen arvamusel et lõputult ei saa inimkond kasvada, isegi kui sõdasid ei toimu, sest igal asjal on olemas "kriitiline piir" mida ei saa ületada. Ehk siis antud juhul näljahädad/haigused hakkavad populasiooni piirama/vähendama.

Satanist lepib virtuaalse keskkonnaga reaalse eksistensi asemel? Mis nali see veel on? :lol:
Kas mitte satanist ei pidavat olema täislihalik ja tundma lihalikest ja maistest mõnudest rõõmu....
"Ma ei tea edu saladust, kuid tean, et läbikukkumise võti seisneb püüdluses kõikide meele järele olla."
Bill Cosby
User avatar
Kurat21
Sesquiplicarius
 
Posts: 118
Joined: Sat Sep 25, 2010 7:42 pm

Re: Üle Ääre

Postby janMortis » Mon Oct 18, 2010 3:16 pm

Ma ei rääkinud satanistidest, ega ka mitte sellest, et ma muretsen "sõja siiamaile tungimise pärast". Pigem, et globaalne verine vastasseis on võimalik.

Satanist ja virtuaalne keskkond, selle jaoks võid suisa eraldi teema teha :D Satanist lepib sellega, mis teda rahuldab, kui selleks on virtuaalsus, siis andku minna. Mina näiteks olen ikka suhtkoht antisotsiaalne in-real-life. Suhtlen enamasti vabalt, aga see ei ole teps mitte "mu loomulik olek". Pigem oleksin kogu aeg vait :D Nii on mugavam.
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Üle Ääre

Postby issues » Mon Oct 18, 2010 5:03 pm

sõdigu kuskil mujal kui eestis kuna olen sõjavastane inimene.
issues
Immunis
 
Posts: 91
Joined: Fri Oct 15, 2010 4:59 pm


Return to Ilma peal juhtub...

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron