Page 1 of 1

Sündsus ja Kiusatus

PostPosted: Mon Oct 25, 2010 9:39 pm
by janMortis
Itaalia sadamlinna Castellammare di Stabia linnavõimud on otsustanud hakata trahvima liialt lühikese seeliku- või kleidikandjaid.

Linnapea Luigi Bobbio sõnul ähvardab tulevikus oma ihuvõlusid liialt paljastavaid noorikuid kuni 500 eurone trahv, edastas Iltalehti.

Linnavõimude sõnul on sedavõrd revolutsioonilise sammu taga vajadus taastada linna omaaegne väärikus ja soov, mitte saata kiusatusse linnakodanikest pereisasid.

Linnapea initsiatiivi toetab ka kirik, kuna kohaliku preestri Don Paulo Cecere sõnul aitaks selline samm vähenda seksuaalset häirimist.


See meenutab mingil määral seda Iraani uudist seoses kooliainete kokkutõmbamisega. Võim, olgu see esindatud siis ükskõik millisel kujul või tasandil, tahab lämmatada (valiku)vabadust. Ning seda tehakse esiteks teiste siltide all ja teiseks "vaenlast" demoniseerides. Ja... noorikud saavad trahvi, aga noorukid mitte? Diskrimineerimine kah veel. Palja ülakehaga noorsandid otsejoones Rootsi kardinate taha paluks. Kiusatus, pereisad... Fuck off!!! Mind üllatab teataval määral (lääne) maailma valmidus demokraatiast välja libiseda maailmakorraldusse, kus miljonite käsutamine (elukorralduse, tegude ja MÕTETE) tasandil on vaid väikese grupi teha (oligarhia). Samas teisest otsast olen ma aastat kümme kuulutanud, et kõik toimub lainetena ja ükskord võib "täiesti ootamatult" ka demokraatia otsa saada. Mis täna on tõde, muutub homme valeks... (Kuigi selline mõtteviis paneb "hetkes" nii kahtlema, et inimene kaldub üle vindi mässumeelsusele...)

Re: Sündsus ja Kiusatus

PostPosted: Tue Oct 26, 2010 10:39 am
by oTta
janMortis wrote:Samas teisest otsast olen ma aastat kümme kuulutanud, et kõik toimub lainetena ja ükskord võib "täiesti ootamatult" ka demokraatia otsa saada. Mis täna on tõde, muutub homme valeks... (Kuigi selline mõtteviis paneb "hetkes" nii kahtlema, et inimene kaldub üle vindi mässumeelsusele...)

seda nimetus on EVOLUTSIOON :D

OT: noorik vs. nooruk...mis vahe..?

tundub, et itaalia hakkab seda võimu taas kiriku rüppe juhtima. mõistan, et miniseelikud on ka vagale pereisale suureks ahvatluseks, kuid se on lissalt tänapäeva modernism. sellest tuleb kuidagi üle saada, hakkama saada vm. sedasi, et kellelegi kahju ei teeks. miks keelata mõnele välimust, mida ta südamest ihkab. mõistan, et kõigile ei pruugi se meeldida (mõnele meeldib liiga palju), aga hoidku lissalt eemale ja elagu mõlemid oma elu rahus edasi.

Re: Sündsus ja Kiusatus

PostPosted: Tue Oct 26, 2010 11:12 am
by rittmeister
Ja mida siin imsetada - kunas see oli kui paavst kutsus otsesõni üles ülemaailmsele korrale või midagi säärast - s.t.kirikuriigi taastamisels.Euroliidust saab uus Püha Rooma Riik (kriitikat ja analüüsi võib leida adventistide kodulehelt)
Arvamuskujundaja seisusesse tõstetud Raivo Raave käis loogilise lõpptulemina välja ("Poliitika on surnud - Delfi) demokraatiast suundumise TEOKRAATIASSE!!!
Kallid seltsimehed - kõik see toimib ja toimub ka siin meil samal moel.
Olete ikka Handmaid's Tale'i ära vaadanud? Kui ei, siis tehke seda.
Jeesus ütles kah, et mitte kõik ei maitse surma enne kui jumala riik tuleb :twisted:

Re: Sündsus ja Kiusatus

PostPosted: Tue Oct 26, 2010 2:51 pm
by janMortis
See ei ole evolutsioon vaid lainetena üles-alla edasi-tagasi arenemine, nagu see looduses pidevalt toimub. Seega tahame seda või ei, me oleme looduse osa (Lugege raamatut "Viha", kus inimkond üritab loodusele "ära teha", aga loodus leiab tee isegi täiesti antiseptilises ja kontrollitud keskkonnas inimrassi hävitama asuda ;) See on evolutsioon skaalas ja intervallis, kus inimene pole võimeline seda vahetult tajuma...

oTta: nooruk on tüüp, noorik on tibi ;)

Re: Sündsus ja Kiusatus

PostPosted: Tue Oct 26, 2010 4:44 pm
by janMortis
Castellammare di Stabia on üks paljudest Itaalia linnadest, mis on otsustanud kasutada peaminister Silvio Berlusconi valitsuse eraldatud täiendavat võimu linnapeadele. Näiteks on mõned linnad juba keelustanud liivalosside ehitamise, suudlemise autodes või tänavakasside toitmise.


Võim on tore asi. Varsti tekivad meeleolud linnapäid lintšida...

Re: Sündsus ja Kiusatus

PostPosted: Tue Oct 26, 2010 9:51 pm
by issues
ma ei imestaks kui tulevad sellised uudised varsti,et a'la lintšiti linnapea.

Re: Sündsus ja Kiusatus

PostPosted: Tue Oct 26, 2010 10:01 pm
by janMortis
No ei tea, inimloomuses on ka kannatuse ja kannatamise faktor täiesti olemas. Ja kui kriitilist piiri ei ületata, suunatakse teatavaid "pealiskaudseid asju", siis inimesi üle ääre ajada on raske... Kiruvad küll jah, aga verejanuliselt mässama ei hakka. Poliitik, kes väga täpselt teab, kust see piir läheb, võib imesid teha (st. imesid teiste diktaatorlike kalduvustega riigi- ja linnavalitsejate silmade jaoks:)

Persse, Sündsus my ass, kui seda hakatakse sellisel tasandil pähe vajutama!

Re: Sündsus ja Kiusatus

PostPosted: Tue Oct 26, 2010 10:07 pm
by issues
Kuid kui ülettaakse kriitiline piir ,siis inimene rohkem ei mõtle vaid tegutseb ,mõtlemata tagajärgedele..Sest ,et siis on tehtud tema jaoks mis tegema pidi..

Re: Sündsus ja Kiusatus

PostPosted: Wed Oct 27, 2010 8:54 am
by rittmeister
Muide Tallinnat selline "probleem" ei ähvarda - varasemalt savipäts vahetas ise naisi, nüüd on piisavalt vana, et klubis tibi kõrval tukkuma jääda :lol: