Feed

Kuidas aju illusioone lahti muugib?

Mida Inimene on avastanud ja loonud...

Kuidas aju illusioone lahti muugib?

Postby Kurat21 » Wed Aug 24, 2011 3:55 pm

Oluline roll selle illusiooni tajumisel oli ülemistel kiirusagarikel, kus toimub tähelepanukontroll ning kolmemõõtmeliste kujutiste töötlus. Need, kelle ajukoor oli selles piirkonnas paksem, olid ka kiiremad lülitajad.

Veendumaks, et kiirusagarikud tõepoolest selliste lülituste eest seisavad, stimuleeriti seejärel katsealuste kiirusagarikke magnetväljaga, mis oluliselt segas kiirusagarike tööd. Katsealused vaatasid videot uuesti ning lülitamise aeg oli veninud oluliselt pikemaks


Kas suudad ka vastupidises suunas keerlema panna? ;)
http://bcove.me/jyfpxffg

FORTE
Last edited by Kurat21 on Tue Jan 03, 2012 10:05 pm, edited 1 time in total.
"Ma ei tea edu saladust, kuid tean, et läbikukkumise võti seisneb püüdluses kõikide meele järele olla."
Bill Cosby
User avatar
Kurat21
Sesquiplicarius
 
Posts: 118
Joined: Sat Sep 25, 2010 7:42 pm

Re: Kuidas aju illusioone lahti muugib?

Postby janMortis » Sun Aug 28, 2011 9:39 pm

Mõlematpidi keerlemist on suht kerge näha, kõige raskem on see "nõks" teha, et asi aju jaoks suunda muudaks...
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Kuidas aju illusioone lahti muugib?

Postby oTta » Sat Sep 03, 2011 11:29 pm

kui juba keeratud sad, sis edasi vaadata on lihtne...aga se keeramine vajab pingutust. mul aitas, kui silmad hetkeks sulgesin ning sis sundisin pilti teist pidi keerlema.
Sul on 2 valikut:
kas lepid olukorraga
või parandad enda jaoks
,

..aga ÄRA VIRISE!!
oTta
Triplicarius
 
Posts: 372
Joined: Mon Sep 27, 2010 11:13 am
Location: mustamäe

Re: Kuidas aju illusioone lahti muugib?

Postby Megraton » Wed Dec 21, 2011 12:21 am

Mm Esialgu Proovime Mõtte rännak. ise suudan kontrollida joobes peaga, kuna Peas olevad Tśakrad in blockeerunud teadlikult mul.. See on hea variant, et Silmad kinni ja proovida pilt keerlema panna. Peab olema Korras loogika ja ülimalt võimas Fantaasia.
Kui Tahad Elus Võita, Tuleb Võidelda Selle Eest Mida Võita Tahad..
User avatar
Megraton
Munifex
 
Posts: 17
Joined: Tue Dec 20, 2011 10:36 pm
Location: Tartu

Re: Kuidas aju illusioone lahti muugib?

Postby Jann » Thu Dec 22, 2011 5:03 pm

Heh eriti naljakas on seda teemat lugeda teades, et "aju" oli kunagi siin foorumis kasutaja :lol: Mis illusioone poiss siis muugib huvitav :D
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Kuidas aju illusioone lahti muugib?

Postby Megraton » Sat Dec 24, 2011 12:24 am

Kui ma Kunagi olin 7 aastane öösel lampi lihtsalt kõik inimesed ja seinad hakkasid venima ja piknema. Nagu oleks Narkootikumi laksu all. Ei tea kuidas, see tekkis :D Aga samapäeval nägin ma vaimu tegutsemas minu voodi kõrval, ise olin ema voodi ja vaatasin uksest teisse tuppa, tuba oli pime ja kummalisel hetkel, nägin tumedat varju ehk inimese kujuga.. midagi ta seal voodi juures askeldas :) Aga Tubli vaim oli kui tal oli midagi teha :)
Kui Tahad Elus Võita, Tuleb Võidelda Selle Eest Mida Võita Tahad..
User avatar
Megraton
Munifex
 
Posts: 17
Joined: Tue Dec 20, 2011 10:36 pm
Location: Tartu


Return to Teadus ja Tehnoloogia

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron