Feed

Kuidas suhtuda "väikestesse"?

Jutt satanismist, mis ei vaja kitsamat fookust.

Moderator: rittmeister

Kuidas suhtuda "väikestesse"?

Postby janMortis » Mon Sep 27, 2010 6:00 pm

{{{RePosting}}}

No Suur Vana Mees vaatas selles kurikuulsas rate's ringi ja ajukeerdude
vahel hakkas mingi mikroelekter liikuma. Et nagu hoopis teine maailm,
hoopis teised inimesed ja teised jutud... Ja enamuses väga noored subjektid.
Veidrad klubid sääl satanismusega seoses ja meie omad juba jala ukse vahele
ajanud... ;)
Et kuidas suhtute noortesse, uude generatsiooni (kelle kohta mina ei tahaks
sugugi satanistid öelda, sest krt satanism ei ole mingi trendikaup, mis aasta
paari pärast ntx. budismi vastu vahetatakse...)? Mu enda kogemused
satanistidega koolides on... olematud (peaaegu) seega ise ei oska miskit
kobiseda... Et mida kurjemat häält ja tigedamat pilku väike satakas teeb,
seda tõsiseltvõetavam ta on (kaasõpilaste või siis õpetajate arvates)?
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Kuidas suhtuda "väikestesse"?

Postby janMortis » Mon Sep 27, 2010 6:03 pm

{{{RePosting BELOVED}}}

Noored on kergemini mõjutatavad, kiiremini arenevad, alles otsivad-ilmselt seepärast lähevadki iga vooluga nii lihtsalt kaasa. Selles ei ole minu meelest midagi taunitavat. Kes tahavad, need jäävad, kes tahavad, need lähevad ja mõned tulevad ringiga tagasi.

Ma tunnen suhteliselt vähe noori, kes ennast satanistideks peavad. kuid mulle tundub, et palju on vaid välist, mässumeelsust (misiganes põhjusel)-kokkuvõttes kuramuse puberteet. Mõnele on see jälle kaitse- on ise nii pehmed ja õrnad, et kartes haiget saada, kujutavad ennast kurja ja tugevana, äritavad hirmutada sellega teisi.
Whatever works for them, Im glad. Peaasi, et nad sellega endale halba ei teeks, et nad niivõrd ennast muust maailmast ei isoleeriks, et pärast ei oskagi ennast enam inimesena tunda.
Image
User avatar
janMortis
Admin [ESF]
 
Posts: 614
Joined: Sat Sep 25, 2010 6:03 pm
Location: Nõmme

Re: Kuidas suhtuda "väikestesse"?

Postby Abbaddon » Thu Dec 23, 2010 12:33 am

Peaksin ma tundma end puudutatuna? *giggle*
Even I make mistakes. I know it's hard to believe-kind of surprises me myself-but I guess it has to happen. It's probably some kind of karmic way to balance out the universe. Otherwise it wouldn't be fair one person so full of awesomeness.
User avatar
Abbaddon
Tiro
 
Posts: 4
Joined: Wed Dec 22, 2010 11:23 pm
Location: Tallinn

Re: Kuidas suhtuda "väikestesse"?

Postby Jann » Thu Dec 23, 2010 7:36 pm

Kullake, erand kinnitab reeglit ;) i guess u are exeption then :idea:
Abbaddon wrote:Peaksin ma tundma end puudutatuna? *giggle*
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Kuidas suhtuda "väikestesse"?

Postby Jann » Thu Dec 23, 2010 7:45 pm

Noorte/väikeste suhtes on minu arust nii, et neile ei tohiks kindlasti midagi pähe määrida, vaid neile võib enda olemasolust teada anda ja kui neil huvi on, siis uurivad ise järele. See peaks kehtima iga religiooni jms kohta kuna noored on ja jäävad kergesti mõjutatavaiks. Saavad täisealiseks, siis astuvad liikmeks sinna, kuhu soovivad. Aga jah, noorte uljust ei tohiks kurjasti ära kasutada.
Ehtne näide on ikka, kurat, see "Lotte mobiil" kesklinnas iga bussiootepaviljoni peal, selle eesmärk on just see, et laps läheks koju ja ütleks vanematele, et emme-issi ostke mulle kaa Lotte telefon, see on kõikidel juba ja seal peal on Lotte. Hea näide, kuidas noori ära kasutatakse. Kuid jah, tõtt öelda noor on suhteline mõiste tänapäeval. Näiteks võib mõni 15-aastane ka juba täisealine olla, sest kui 15-aastane tahab abielluda, siis võib kohus peale mõningat kaalumist alates 15-aastase isiku tunnistada täielikku teovõimet omavaks isikuks (täisealiseks). Selline alaealine peab olema aga kõvasti arenenud...(Hellu ;) )
Igatahes väikestesse peab suhtuma sõltuvalt nende arengutasemest.
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Re: Kuidas suhtuda "väikestesse"?

Postby Corpy » Sat Jan 01, 2011 7:51 pm

Käisin just tüdruku kasutajaga (endal ei ole kasutajat) selles kurikuulsas "reidis". On seal ikka imelike kommuune/klubisi vm. Eriti vaadates just neid satanistide omasi (va. kinnist MVO oma) ning edasi sattusin juba edasi nende juurde kes liitunud on. No c'mon mingi blond tibin üleni roosas ja "musinägu" tegemas, kui tõsiseltvõetav selline inimene olla saab satanistina? On ka erandeid loomulikult. Samuti need teemad klubide all nagu, "kuidas needust peale panema?!?!" vm sarnast, no WHAT THE EF? Ja no siis on neid Acid Satakaid on ka huvitav uurida, nende huvisi ja tekste eriti.
User avatar
Corpy
Munifex
 
Posts: 18
Joined: Sun Sep 26, 2010 11:57 am
Location: Harjumaa, Anija Vald, Lükati küla.

Re: Kuidas suhtuda "väikestesse"?

Postby Ishtar » Wed Aug 08, 2012 1:31 am

Mina olen ka suhteliselt noor. Kuulun ka teie mõistes sinna "väikeste" alla. Vist.
Ent ma ei tunne, et oleksin kergesti mõjutatav. Ei lähe kambavaimuga kaasa. Endal on selline tunne, et puberteet läks juba aasta-paar tagasi mööda.
Ma pole küll mõjutatav, ent mässumeelne ka mitte: suitsu ei tee, alkoholi pole juba natuke üle aasta tarbinud. Palju on pakutud, ent kui mina ütlen ei, siis see jääbki ei-ks.
Paljud on öelnud, et olen rohkem arenenud, kui teised minuvanused.
Ja miks just satanism? - Enesearmastus.
User avatar
Ishtar
Discens
 
Posts: 48
Joined: Sat Aug 04, 2012 11:11 pm

Re: Kuidas suhtuda "väikestesse"?

Postby Kurat21 » Wed Aug 08, 2012 6:38 pm

Need väikesed entusiasmi täis jumbud ei saa tihti ju õieti arugi, mis see satanism on ja siis on üsna lõbus lugeda nende arusaamu...:D ma ei nimetaks seda ka trendikaubaks, vaid lihtsalt üheks vahepeatuseks eneseotsingul, mida tuleks selgitada... muidugi eeldusel, kui sellel ka mõtet oleks. ;)
"Ma ei tea edu saladust, kuid tean, et läbikukkumise võti seisneb püüdluses kõikide meele järele olla."
Bill Cosby
User avatar
Kurat21
Sesquiplicarius
 
Posts: 118
Joined: Sat Sep 25, 2010 7:42 pm

Re: Kuidas suhtuda "väikestesse"?

Postby Kurat21 » Wed Aug 08, 2012 8:16 pm

Ishtar wrote:Ent ma ei tunne, et oleksin kergesti mõjutatav. Ei lähe kambavaimuga kaasa. Endal on selline tunne, et puberteet läks juba aasta-paar tagasi mööda.
Ma pole küll mõjutatav, ent mässumeelne ka mitte: suitsu ei tee, alkoholi pole juba natuke üle aasta tarbinud. Palju on pakutud, ent kui mina ütlen ei, siis see jääbki ei-ks.

Kambavaimuga kaasaminek assotseerub mul massipühhoosiga ja siin peab küll pidevalt teadlik olema igast nüansist mis sind ümbritseb...

Puberteet läks 1-2a tagasi mööda... :shock: kuidagi jubekiiresti toimus see. :D

Minul reeglina mässumeelsus lööb just siis välja kui keegi lolli järjekindlusega tuleb "si**a pähe määrima" mis mulle ikka ÜLDSE ei meeldi ja siis lööb mässumeelsus küll välja... ehk kui korra olen röögatanud(või annan teistmoodi märku), siis olen juba verbaalselt molli ka andnud. Ma millegipärast ei usu, et sa allahetlikum oled, see pole lihtsalt satanismile kohane.

Sinu suhtumise rangus "ära ütlemisse" on nagu dogma.:P Oled sa "EI" tähendust ka selgitanud või on see kategooriline.
"Ma ei tea edu saladust, kuid tean, et läbikukkumise võti seisneb püüdluses kõikide meele järele olla."
Bill Cosby
User avatar
Kurat21
Sesquiplicarius
 
Posts: 118
Joined: Sat Sep 25, 2010 7:42 pm

Re: Kuidas suhtuda "väikestesse"?

Postby 27vaimu » Wed Aug 08, 2012 8:27 pm

Väikesed Satakad, oleme ju näinud neid kes tahavad kohe Saatana paremale käele maailma juhtima hakata ja oma niinimetatud vaenlasi hävitama...irv (minu jaoks suht koomiline suhtumine). Samas mis seal ikka halba kui nad kombivad enda piire, kui neil pole ettekujutust mis on Satanism. Muidu maalivadki endale Rates -t saadud infi järgi pilti ette satanistist ja Satanismist. (kirjutasin teadlikult suure tähega :D ) siis las nad kombivad juba siis meie juurest, ega neil pole seda infi eriti kuskilt võtta.
Ma vaatan endal trennis kuidas mingi 18 aastane vend võimleb ja on "kuri karate isa". Seal aegajalt samamoodi sellised "lapsemeelsed" neil nagu mingi hirm nahavahel(Õnneks on jutt üksikisendist enamus tüüpe enesekindlad ja rahulikud võitlejad). Ma olen ise ka kunagi selline ebalev ja hirmunud vennike olnud (15 a) ja sealt ma valisingi endale sõpradeks no sellised leebemad pätid. Kui võitlusportidega tegelema hakkasin siis leidsin et selliseid tüüpe pole mulle eriti vaja.(ma arvan seeaeg oleks mul olnud satakatega ühineda liiga vara olnud, ma ei teadnud isegi mida ma tahan) Ehk siis need noored võiksid "läbi põigata" ehk saavad mingi sisemise enesekindluse ja/või siis leiavad et satanism pole nende jaoks see mida nad otsivad, seegi ju mingi tulemus. Ja nüüd mõeldes majanduslikult siis liikmemaks kulub alati ära. Küsimusele vastus, kuidas suhtuda "väikestesse"...Vastus: INIMLIKULT ja püüda neist aru saada mida nad tegelikult soovivad, see võtab aega aga tundub suht huvitav tegevus et tundma õppida inimesi ja nende eesmärke.......
27vaimu
Immunis
 
Posts: 68
Joined: Tue Feb 01, 2011 5:43 pm

Re: Kuidas suhtuda "väikestesse"?

Postby Ishtar » Wed Aug 08, 2012 9:37 pm

Jah, puberteet läks varem mööda, kuna see algas ka varem. Olen minagi olnud "mässav pubekas". Nüüdseks olen maha rahunenud.
Kõigil ei ole perioodid alati kindlalt määratletud, alati on olemas ka erandid. [:

Selle nn "äraütlemise" olen ma alati lahti seletanud, kui keegi on küsinud, miks just nii.
User avatar
Ishtar
Discens
 
Posts: 48
Joined: Sat Aug 04, 2012 11:11 pm

Re: Kuidas suhtuda "väikestesse"?

Postby marko » Sat Nov 15, 2014 12:04 pm

Olen olnud ka puberteedieas mässumeelne,satanismist ma eriti ei teadnud midagi
kuigi ma tunnistasin endale et olen satanist.Alles hiljem kui olin läbi lugenud "Saatanliku piibli
sain ma aru et ma palju mööda ei pannutki.Ma olin elanud saatanlike põhitõdesid järgides
Noh peaaegu
Kõik mis hiilgab ja särab ei ole veel kuld,tuleb minna lähemale
ja arusaada et see mida sa näed on võlts
marko
Discens
 
Posts: 20
Joined: Tue Nov 04, 2014 4:39 pm
Location: Ida-Virumaa


Return to Üldine Infovoog

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron