Feed

Mõtted ühest bakalaureusetööst...

Jutt satanismist, mis ei vaja kitsamat fookust.

Moderator: rittmeister

Re: Mõtted ühest bakalaureusetööst...

Postby Kurat21 » Thu Aug 09, 2012 11:51 am

Müstitsism ja salapära on alati inimkoda saatnud - Satanism, viljaringid, UFO´d, vaimud, merekoletised, õhusõidukite/laevade müstilised haihtumised, Higgsi boson... jne. Teadmatus, see on juskui magnet, mis tõmbab enda poole... ilma selleta oleks me tõenäoliselt kesk- või kiviajas.

Ma arvan, et Satanism kaotaks oma tegeliku mõtte ära, kui vista sealt välja kõik religioosne ususümboolika.
"Ma ei tea edu saladust, kuid tean, et läbikukkumise võti seisneb püüdluses kõikide meele järele olla."
Bill Cosby
User avatar
Kurat21
Sesquiplicarius
 
Posts: 118
Joined: Sat Sep 25, 2010 7:42 pm

Re: Mõtted ühest bakalaureusetööst...

Postby Jann » Fri Aug 10, 2012 2:00 am

Satanismi eesmärk muidugi ei ole kehtiva eetika rüüstamine, vaid sellele kriitikameele avaldamine on habeas kui see on vastuolus minu ideedega..seda võib alati teha. Mis on kehtiv eetikakoodeks ja eetika...see sõltub ühiskonniti ja kontinenditi, kuid iga satanisti jaoks on olemas justkui omaette eetika tema enda maailmas. See on ikka hea ja mõnus vabadus..täielik vabadus öelda ja mõelda, mis sulle meeldib ja teha, mis meeldib..seni kuni see ei ole kriminaliseeritud kehtiva õiguse alusel.. Samas ka..kui kehtiv õigus nagu näiteks kehtiv oli diktatuuriaegne õigussüsteem näiteks Nõukogude Liidu ajal, selle purustamine ja selle vastu hakkamine. Siit tulenevalt on satanism ka kerges sidemes rahvuslusega..ehk kui su rahval on hea ja sul on hea, siis nii peab käituma ja tegutsema. See tundub olevat ainuõige suund meile kõigile... Lähme seda rada pidi edasi!
User avatar
Jann
Centurio
 
Posts: 608
Joined: Wed Oct 13, 2010 9:33 pm
Location: Tallinn

Previous

Return to Üldine Infovoog

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron