"Musta Veenuse Ordu" poolt või kaasabil kirjastatud ja välja antud raamatud, millest "Saatanlikku Piiblit" ja "Saatanlikke Pühakirjasid" oleks igal satanistil suisa hädavajalik studeerida. "MVO" poolt tõlgitud ja kirjastatud raamatud, mis hetkel müügis, leiad siit.

Saatanlik Piibel (A.S.LaVey)SAATANLIK PIIBEL
Anton Szandor LaVey

Ratsionaalse satanismi peamine alustala. Kohustuslik lugemismaterjal igale satanistile. Mugav igapäevaseks kaasaskandmiseks (mõõtudega 150x105mm). Praeguse seisuga läbi müüdud!!! Raamatu tõlkimist alustati 1999c.e. ning sellega seoses tänuavaldused peale Jason'ile ka Bllah'ile ja Katrin Saaret'ile. Ning rahaliste murede lahendajaks osutunud Onu Freddy'le USA'st.

Saatan KõnelebSAATAN KÕNELEB !
Anton Szandor LaVey

Viimane raamat kadunud suurmeistrilt, mis sai valmis vaid väga lühikest aega enne tema surma katolikus haiglas (ei mingit vihjet, see oli lihtsalt ta kodule lähim:). Üle mitmekümne mõttelõnga elust ja olust, peamiselt siis USA ühiskonna ja iseenda minevikust lähtuvalt. Aga nii mõnigi vaimutera sobib arvesse võtmiseks ka meile siin unustatud maailmanurgas. Eessõna Marilyn Mansonilt, sissejuhatus Blanche Barton'ilt.

MVO varudes saadaval.

Saatanlik PiibelSAATANLIK PIIBEL (2. trükk)
Anton Szandor LaVey

Kuivõrd "Saatanliku Piibli" esimene trükk kadus lettidelt suht ruttu, siis tulime nõudmisele vastu ja täitsime raamatupoed teise trükiga, mille puhul on formaat suurem, köide kvaliteetsem ning silmahakanud trükikrati pahandused ohutustatud. Eessõna Kalle Kulbokilt, järelsõna janMortiselt.

NecronomiconNECRONOMICON
Alhazred

Kuulus, või pigem kurikuulus Necronomicon on nüüd tõlgitud ka eesti keelde. Koostöös Algol Kirjastusega on "Musta Veenuse Ordu"-l au pakkuda lugejatele üht palju sahinaid tekitanud ja tekitavat teost, mille esimene ostetud eestikeelne eksemplar läks loetud minutid peale trükikojast väljumist üsna omapärasesse kohta, nimelt Tartu õigeusu kiriku raamatukokku :)

MVO varudes saadaval.

Saatanlik Piibel 3SAATANLIK PIIBEL (3. TRÜKK)
Anton Szandor LaVey

Kuna Saatanlik Piibel on raamat, millel kalduvus poelettidelt ootamatult ruttu otsa saada, siis andsime välja ka kolmanda trüki, seekord korraliku kopika eest hangitud litsentsidega ja Saatana Kiriku ülempreestri endaga eelnevalt konsulteerides. Kohustuslik lugemismaterjal igale satanistile. Mugav igapäevaseks kaasaskandmiseks (mõõtudega 165x107mm). Magus Peter H. Gilmore eessõna ja Sven Kivisildniku sissejuhatus (litsentsireeglite tõttu lahtisel lisalehel).
ISBN 978-9949-15-800-3

MVO varudes saadaval.

ssSAATANLIKUD PÜHAKIRJAD
Peter H. Gilmore

"Saatanlikud pühakirjad" annavad edasi Saatana Kiriku ülempreestri magus Peter H. Gilmore'i arutlused, tarkuse ning kuratlikud perspektiivid. Need esseed, artiklid ja tiraadid on kogutud ülempreestri kahekümne aasta jooksul kogutud kirjutistest oma põrgulikule kogukonnale, milledest esimesed ilmusid vaid valitud lugejaskonnale saadavates avaldistes. Magus Gilmore juhib lugeja läbi mänguasjade maagia ning ajasrändamise tehnikate mööda kurakäerada, kus vaid vähesed leiavad seda, mida ootasid. "Musta Veenuse Ordu" oli küll osaline antud teose kirjastamisel ja ilmumisel, kuid kuna isiklike varusid ei loodud, pole seda raamatut võimalik meilt otse osta.