Liikmemaks

 

MVO liikmetele on kehtestatud paindliku loomuga liikmemaks 7EUR kuus.

 

Liikmemaksust on vabastatud:

 

Kõik üle 18-aastased koguduseliikmed, kes ei maksa liikmemaksu, peavad mingil muul moel MVO’le kasulikud olema. Priileivasööjad ei ole teretulnud.

 

Kuna MVO pole heategevuslik organisatsioon ja tema tegevusega kaasnevad paratamatult rahalised kulutused, on väga oluline, et kõik liikmed annaksid omalt poolt teatavaid panuseid MVO tegevuses hoidmiseks.

 

Kuid nagu öeldud, on alati isikuid, kes ei saa liikmemaksu maksta. Kui tegu on üle 18-aastase liikmega, siis ei saa ta lootma jääda, et vaatab käed taskus, kuidas teised maksavad ja ei anna omalt poolt midagi. Nende liikmete ülesandeks on kogudust muul moel aidata.

 

Rahalised probleemid? OK! Oletame, et selgitate usutavalt, miks üldse raha pole. Kuid kindlasti ei oska me otseselt öelda, kuidas veel oleks teil võimalik MVO’le kasulik olla. Selle peaks iga taotleja siiski ise välja pakkuma. Võime vaid vihjata mõningatele võimalustele, mis pähe tulevad:

1. MVO’l on jätkuvalt soov ruume rentida. Need ruumid vajavad kindlasti kõpitsemist. Oletame, et kõpitsemiseks vajalik raha laekub liikmemaksu maksjatelt, kuid vaja oleks ka neid, kes kõpitsemist füüsiliselt teostaksid! Lühidalt - füüsiline töö koguduse ruumide remontimisel.

2. MVO ruumid vajavad kohe päris kindlasti temaatilist kujundust. Sealhulgas on mõttes ka vastavasisulised seina- ja muud maalingud. Kui oskad HÄSTI maalida, on ka see üks võimalus.

3. kui sul on mingeid väga huvitavaid oskusi, millest meile võiks veel kasu olla (Kust me neid teadma peaks! Igaüks ise teab, kas tema oskustest võib kasu olla), siis pakkuge julgelt!

4. kui sul on mõningaid kasulikke tutvusi, millest ka MVO’l mingit tolku oleks, siis lao need lagedale ja mõtleme selle üle.

5. mis peamine! Kui sul on teavet sobilike ruumide kohta, kus MVO võiks tegutsema hakata ja kui selle teabe abil me ka need ruumid saame, siis on see ERITI teretulnud!

6. MVO tegeleb alaliselt tõlkimisega! Tõlgime vastavasisulisi raamatuid, artikleid ja muud. Garanteerime, et see, kes tõlgib ära etteantud raamatu, saab eluaegse liikmemaksust vabastuse + mingi protsendi raamatu läbimüügist!

7. MVO’l läheks vaja ka kogenud musameest, kes varustaks meid sobiliku esoteerilise muusikaga, mis sobiksid rituaalide taustaks. Kui tunned nooti ja/või oskad musa teha (no piisav kogus annet on vältimatu), siis tee proovi, see võib meile sobida ja saadki liikmemaksust vabaks.

8. piisav tutvustustöö, mis meile uusi liikmeid toob, on samuti väga teretulnud ja võib endaga kaasa tuua soodustusi liikmemaksu maksmisel.
Need on vaid mõned meile vajalikud asjad, mis hetkel pähe tulid. Kindlasti on neid veel kuid neid tead vaid sina. Igatahes ära häbene oma ideede esitamisel kuid mõtle enne ikka sügavalt järgi, kas see 100 eeku iga kuu on ikka tõesti nii kohutavalt suur raha...

 

MVO