Tere tulemast Eesti Satanistliku Koguduse "Musta Veenuse Ordu" kodukale, mis on uudishimulikele ja ka niisama ringiluusijatele esmane allikas, kust leida kõige ajakohasemat informatsiooni Eesti "avalike satanistide" ettevõtmiste kohta.

Siinsel lehel on ära mainitud ja kirja pandud suurem osa informatsioonist, mis puudutab Musta Veenuse Ordu olemust, selle liikmeid, selle juba teostunud või ikka veel aktuaalseid projekte, aga ka satanismi minevikku, olevikku ning miks mitte ka spekulatiivset tulevikku Eesti kontekstis.

Meie online-peegeldus EI OLE meelelahutuslik projekt, seega pole mõtet ei näägutada, ega kaevelda seoses siia kirja panduga. Kui on spetsiifilisi soove või ettepanekuid, siis oleme nõus lugejale vastu tulema ja ideid arutlusele võtma üksnes juhul, kui ettepaneku teostaja panustab rohkem kui vaid suulise soovituse vormis. Eriti teretulnud on satanismi ja sataniste puudutavad kirjatööd ja tõlked. Autori- või tõlkijaõigused saavad "tagatud" autori nime ja © märgi läbi.

Musta Veenuse Ordu on...

 

...igapäevane uhkus olla satanist, hirmuta selle avalikuks tulemise ees!

...püüdlus satanistliku vabaduse suunas ning selle propageerimine!

...võitlus satanismi legaalse eksistentsi eest ja nimel!

 

 

Inimesed, kes soovivad siia lehele artiklite näol kaastöid saata (tõlkematerjalid on head, asjalik omalooming veelgi parem), võtke ühendust webmasteriga: info @ saadanas.org Kirjatükid avaldatakse lehel artiklid.saadanas.org ning autorlus saab kindlasti ära märgitud. HS!